Прескочи до съдържание

Искам да благодаря


jungfraujoch

Препоръчани мнения

След като имаме хубави теми като Искам да попитам,Искам внимание,Искам да се оплача и Искам да се похваля,защо да нямаме и такава Искам да благодаря?

Лично за мен,благодарността е много важно нещо.Вълшебна думичка и прекрасно чувство,което всеки изразява по различен начин.Аз не я търся никога,но винаги я изказвам на висок глас.

От  1994 година 11 януари е обявен за международен ден на благодарността.

Но според мен, всеки ден имаме повод да благодарим.

На 21.06.2016 година се регистрирах в Магеланци.Вече съм на 2 години и имам прекрасен повод да благодаря.

На  @Георги.Създавайки този сайт, обединява различни по професия,интелект,възраст и начин на живот хора,влюбени еднакво в пътешествията!

На модераторите @neuromancer, @cckза вдъхновението и интересните истории, на @Mary за Размяна на коледни подаръци и личното послание да следвам мечтите си!

На @Polina за готините сБирки и на @Браниза винаги оригиналните етикетчета!

На моите специални магеланци, @домосед, @master_of_germs, @Tedy и @Childish,те знаят защо.

Харесва ми цитатът на Жан Батист Масаийо-"Благодарността е паметта на сърцето."

В личен план съм изключително благодарна на семейството и приятелите си за тяхната безрезервна любов,внимание и грижа за мен,затова,че съм здрава и трудоспособна и имам щастието да пътувам!

Благодаря на всички магеланци!Радвам се,че съм сред Вас!Всекидневно се обогатявам,разширявам кръгозорът си,а това е едно от най-смислените неща в живота!Не спирам да опознавам света и да мечтая за нови пътешествия и невероятни приключения!

Благодарна съм,че гледката ми от прозореца е ето тази!Снимката е направена току що.

 

35294696_10212084163328261_6895017905746870272_n.jpg

  • Харесвам 44
  • Благодаря 4
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Сърдечно благодаря на @mradulova , за двете книги за пътешественици,които ми даде да прочета.На авторката Цвета Брестничка.А именно "Пътешествие надолу с главата"за Южна Америка.Впечатлена съм от Ажентина,Бразилия,Перу и Боливия. "Богове,маймуни,хора..." за огромната Индия,невероятната и пъстрота и култът към храмове и богове! Интересни и вдъхновяващи книги за далечни дестинации.

@mradulova

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Изказвам голяма благодарност на @Mary,за чудесния магелански пътеводител за Лондон.Благодарение на него и приятелите,на които гостувах ,се справих перфектно с програмата си!

Благодаря и на всички магеланци,добавили практични съвети в темите за очарователния Лондон!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искам да благодаря на @master_of_germsза хубавия пътепис за Словения.Както и за това,че всекидневно се наслаждавам на прекрасни снимки в социалните мрежи.Чувството му за хумор е прекрасно,книгите,които ми препоръчва-интересни, а пандата(плюшена е по-добре без хич)сладка и пухкава.

Благодаря и за човещината,проявена на път и не само!

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Днес искам да благодаря на @Mary за прекрасното настроение,което ми създаде с темата Размяна на коледни подаръци.Виждам,че и за всички,които ще участват е голяма емоция!

Чудесно е,че има креативни и организирани хора във форума,които раздават не само коледни подаръци,а искрени усмивки,безценни съвети,практичност и човещина!

Те са съвременните будители! Изключително полезни за мен!

@Mary благодаря ти за тактичността,готовността да помогнеш и отделеното лично време и положен труд за да има повече радостни и информирани магеланци!🍀

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 2 минути , jungfraujoch каза:

Днес искам да благодаря на @Mary за прекрасното настроение,което ми създаде с темата Размяна на коледни подаръци.Виждам,че и за всички,които ще участват е голяма емоция!

Чудесно е,че има креативни и организирани хора във форума,които раздават не само коледни подаръци,а искрени усмивки,безценни съвети,практичност и човещина!

Те са съвременните будители! Изключително полезни за мен!

@Mary благодаря ти за тактичността,готовността да помогнеш и отделеното лично време и положен труд за да има повече радостни и информирани магеланци!🍀

По-скоро аз трябва да благодаря на всички, които с готовност участват и отделят от времето и парите си за да зарадват някого!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искам да благодаря на @Mary и @mary_shery за любезното съдействие относно попълване на колекцията ми значки от посетени държави.

На @stebal за значката и картичката с чудесно пожелание от Малта!Ще отида лично да се уверя в чаровността и!

На @mradulova за двете картички от Лапландия!Освен дядо Коледа,ще трябва да видя кучета,елени и северно сияние!

Честна магеланска!

20181107_233949.jpg

20181107_234033.jpg

20181107_234212.jpg

20181107_234107.jpg

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Здравко Ангел

Искам да благодаря на @vik162 за подаръка, с който благодари, че сме й предоставили пътеводителя за Иран. Чудна ръчно обработена бутилка!

DSC_1580.JPG

  • Харесвам 14
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Искам да благодаря на всички магеланци,които присъстваха на Коледната сбирка!

На @Mary за страхотните късметчета!Няма да казвам какво ми се падна,но е ФЪРСТ!!!За баницата и чудесните бонбони-и аз моля за рецептата и на двата вида!За отделеното време!

На @Миланка  @peterpup @mradulova @mary_shery и @Яничка за разкошните подаръци!

Благодаря за споделените емоции и невероятни пътешествия!

Бъдете здрави,не се спирайте!Мечтайте и опознавайте широкия свят!

Ето и снимки от днешния красив зимен ден в полите на Витоша,където е моят дом и моята крепост!

Весели празници!

 

48357711_10213223249764710_8477608969437708288_n.jpg

48359301_10213223250044717_668699409822777344_n.jpg

48403021_10213223250364725_2817748414488379392_n.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Днес е световния ден на думата БЛАГОДАРЯ!

Благодаря на всички магеланци за пътешественическия дух,за следването на мечтите и за прекрасния форум!

За полезната информация и страхотните пътеписи!

За споделените емоции и красивите снимки!

FB_IMG_15471999960668916.jpg

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Благодаря на @Гост,която чрез @Mary  на сбирката вчера ни почерпи със страхотни бисквити и разкошни шоколадови бонбони!

Момичета,много нови и интересни съвместни пътешествия ви пожелавам!Сбъдвайте мечтите си!

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искам да благодаря на @alienad за чудесната мартеничка,с която ме зарадва.Когато пътешествията са обща страст и хората доброжелателни,разстоянието от Варна до София не е проблем.

Честита Баба Марта.

20190228_191703.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 1 година по-късно ...

Искам да благодаря на всички магеланци,които успяват да запазят толерантността и човечността си.

В напрегнатата обстановка е трудно,но не е невъзможно да се прояви търпение и разбиране.

Ковид ситуацията е причина много хора да не пътуват.Други избират точно сега да сбъднат мечтаното пътешествие.Лично аз отлагам,но не се отказвам.Просто изчаквам.

Всички  сме си поставили една и съща диагноза-пътешественик.

Нека уважаваме различното мнение,винаги е полезно да знаем и друга гледна точка.От всичко и от всеки се учим.

Ще се оправят нещата и пак ще имаме възможност за по-нормално организиране и реализиране на пътешествията ни.

Днес повече от всякога се нуждаем от любов,внимание и грижа.

Бъдете здрави и пазете хората,които обичате!

Специални благодарности на @Травеолани , @desislavna , @DenitsaS, @master_of_germs и @Георги Матеев,които точно сега ме вдъхновяват и ме карат да вярвам,че пътешествениците са преди всичко хора със сърца.

 

 

 

 

 

 

FB_IMG_1616329777992.jpg

  • Харесвам 6
  • Благодаря 4
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Искам да благодаря на @Bore за съдействието относно мое запитване.Както и за перфектната организация и краен положителен резултат. 

Много е хубаво,че сме пътешественици,но още по-хубаво е, че сме човеци и можем да си помагаме.

 

  • Харесвам 8
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 13 часа, jungfraujoch каза:

Искам да благодаря на @Bore за съдействието относно мое запитване.Както и за перфектната организация и краен положителен резултат. 

Много е хубаво,че сме пътешественици,но още по-хубаво е, че сме човеци и можем да си помагаме.

 

Много се радвам, че си доволна и успяхме да ти помогнем 😀

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Благодаря на модераторите,които върнаха емотикончето усмивка!🥰,

И на всички,които успяват да запазят добрия тон ежедневно във форума.Трудно е да се угоди на толкова много хора на различна възраст,професия и приоритети.Но тук сме  не за да се заяждаме и да отричаме чуждото мнение,а да приемем,че при добро желание можем да се научим от него и да бъдем по-толерантни.Защото имаме една обща страст-пътешествията.

Всеки има различно чувство за хумор и не винаги може да се разбере кой как ще приеме усмивката-като ирония или явна злоба.Аз точно в магеланци се научих да не обръщам внимание на репликите,които понякога са невъздържани без да е вложено чувство в тях.Смятам,че социалните мрежи са място за писане и показване на хубавата страна на живота.Нормално  е да има изблици,но само към хора,които лично нападат,защото останалите  чисто и просто изказват мнението си и дори не подозират,че по някакъв начин биха могли да обидят.

Така че, нека да сме живи и здрави.Пътуващи.И повече усмихнати.Защото наистина е по-добре да си искрено усмихнат,отколкото да се товариш с ненужни отрицателни емоции и да разваляш хубавото си настроение заради някой,на когото единствената му радост е да бъде винаги прав и знаещ.Не цитирам никого,защото не чета темите,предизвикващи смут и шумотевица.Премахвам всичко пошло и скучно.

Пожелавам Ви много сбъднати посетени дестинации.Аз съм щастлива,защото тази година обикалям България и откривам невероятно красиви и запомнящи се местенца.

И едно е сигурно-светът е по-добър и животът е по-лесен с положителна нагласа и разбира се усмивка!

 

  • Харесвам 12
  • Благодаря 4
  • Браво 5
Връзка към мнение
преди 20 минути , jungfraujoch каза:

Благодаря на модераторите,които върнаха емотикончето усмивка!🥰,

И на всички,които успяват да запазят добрия тон ежедневно във форума.Трудно е да се угоди на толкова много хора на различна възраст,професия и приоритети.Но тук сме  не за да се заяждаме и да отричаме чуждото мнение,а да приемем,че при добро желание можем да се научим от него и да бъдем по-толерантни.Защото имаме една обща страст-пътешествията.

Всеки има различно чувство за хумор и не винаги може да се разбере кой как ще приеме усмивката-като ирония или явна злоба.Аз точно в магеланци се научих да не обръщам внимание на репликите,които понякога са невъздържани без да е вложено чувство в тях.Смятам,че социалните мрежи са място за писане и показване на хубавата страна на живота.Нормално  е да има изблици,но само към хора,които лично нападат,защото останалите  чисто и просто изказват мнението си и дори не подозират,че по някакъв начин биха могли да обидят.

Така че, нека да сме живи и здрави.Пътуващи.И повече усмихнати.Защото наистина е по-добре да си искрено усмихнат,отколкото да се товариш с ненужни отрицателни емоции и да разваляш хубавото си настроение заради някой,на когото единствената му радост е да бъде винаги прав и знаещ.Не цитирам никого,защото не чета темите,предизвикващи смут и шумотевица.

Пожелавам Ви много сбъднати посетени дестинации.Аз съм щастлива,защото тази година обикалям България и откривам невероятно красиви и запомнящи се местенца.

И едно е сигурно-светът е по-добър и животът е по-лесен с положителна нагласа и разбира се усмивка!

 

Пък аз ти благодаря на теб, че винаги си така позитивна , добронамерена и миличка!:give_rose::give_rose:

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 36 минути , AlexandraKo каза:

Пък аз ти благодаря на теб, че винаги си така позитивна , добронамерена и миличка!:give_rose::give_rose:

Благодаря ти.На 53 години съм и не крия,че трудно и късно разбрах,че няма как да бъдеш  любезен в социалните мрежи,а всъщност да си неискрен във всичко.Макар,че много хора го умеят.Пък аз съм си аз навсякъде.С моите предимства и недостатъци.Затова предпочитам мълчанието и игнорирането пред фалша.

Помага и си е направо фърст.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Искам да благодаря на @jungfraujoch за прекрасният подарък! За съжеление не успяхме да и решим проблема. С най-голямо удоволствие ще прочета книгата в празничните дни. Жена ми вече я прочете 😀

 

 

20211209_200310.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Bore каза:

Искам да благодаря на @jungfraujoch за прекрасният подарък! За съжеление не успяхме да и решим проблема. С най-голямо удоволствие ще прочета книгата в празничните дни. Жена ми вече я прочете 😀

 

 

20211209_200310.jpg

И аз благодаря за грижата и вниманието!

Имам още едни чудесни приятели от магеланци- @Bore и бързочетящата и много готина негова съпруга!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Благодаря на @mary_shery затова,че днес се видяхме в нашия парк.

Беше изключително приятна среща и много вдъхновяваща за мен.Друго си е да видиш срещу теб усмихнат и любим магеланец.

Мери,благодаря ти за картичката и дано пожеланията,които си отправихме точно на Богоявление,да бъдат красива реалност!

Благодаря на любимецът ми @master_of_germs! Заедно с @mary_sheryсе отзоваха на молбата ми,докато бяха в Италия да ме снабдят с липсващата значка от колекцията ми посетени държави.Благодаря за чудесния подарък.

Силно се надявам,че скоро ще осъществим заедно вълнуващо пътешествие.Не е толкова важно до къде,по-важна е компанията!

 

20220106_142946.jpg

20220106_142858.jpg

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Искам да благодаря на всички магеланци.

Без значение от тяхната активност,начин на пътуване и регистрация във форума.

Благодаря на основателя и всички модератори за техния самоотвержен труд,отделеното лично време и старанието. 

В трудно време живеем и е чудесно,че имаме нашето си кътче,в което взаимно си помагаме с информация за пътешествия и не само.

В този ред на мисли, споделям-да,по-добре е да са хванем за ръце,отколкото да сме вечно мрънкащи и недоволни.

Аз лично не чета теми и мнения,които не ми допадат.Но знам,че за всеки влак си има пътници и това,което се публикува е полезно.

Сигурна съм,че magelanci.com ще продължи да бъде място за вдъхновение  и положителни емоции.

Още веднъж благодаря,че Ви има!

  • Харесвам 7
  • Благодаря 4
  • Браво 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.