Прескочи до съдържание

Компания за пътешествие до Южна Америка


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Аз и приятеля ми планираме пътуване до Южна Америка и по конкретно - Рио, водопадите Игуазу, Буенос Айрес, Лима и Мачу Пикчу през Демеври2018 -Януари 2019 за около 3 седмици.  За момента нямаме закупени билети (затова сме гъвкави) и също така търсим други ентусиасти желаещи да пътуват с нас до тези дестинации 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 39 минути , Jody каза:

Здравейте,

 

Аз и приятеля ми планираме пътуване до Южна Америка и по конкретно - Рио, водопадите Игуазу, Буенос Айрес, Лима и Мачу Пикчу през Демеври2018 -Януари 2019 за около 3 седмици.  За момента нямаме закупени билети (затова сме гъвкави) и също така търсим други ентусиасти желаещи да пътуват с нас до тези дестинации 🙂

Здрасти, ние планираме Буенос Айрес, Рио и Игуасу, ама по-скоро февруари, Перу няма да го намесваме в този трип.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 15 часа, livfc каза:

Ние планираме с приятели пътуване към края на Март или началото на Април. Обаждайте се ако намерите евтини билети 🙂

http://www.dinothetourist.com/dinos-latest-deals/round-trip-flights-from-london-to-lima-peru-for-461

Ако сте от тези, които искат да намесят Перу 😉

Връзка към мнение
преди 21 часа, Jody каза:

Здравейте,

 

Аз и приятеля ми планираме пътуване до Южна Америка и по конкретно - Рио, водопадите Игуазу, Буенос Айрес, Лима и Мачу Пикчу през Демеври2018 -Януари 2019 за около 3 седмици.  За момента нямаме закупени билети (затова сме гъвкави) и също така търсим други ентусиасти желаещи да пътуват с нас до тези дестинации 🙂

 

Здравейте!

Това ли е окончателната ви програма или подлежи на промяна? 

Редактирано от Guinness
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.