Прескочи до съдържание

Vueling air - СПЕШНА ПОМОЩ


Препоръчани мнения

Георги Василев

‌Привет. Имам нужда от спешен съвет, защото нямам идея какво да правя. С приятели днес летяхме до Барселона с Wizzair. В петък летим с Vueling за Милано и в събота с Раян за София. Всички чек-ин-и бяха поверени на мен. 5 човека сме общо. Всичко ток и жица, но незнайно защо на едната мацка през цялото време съм гледал данните от международния паспорт вместо от ЛК-то. Беше ми пращала преди година за Дубай да правя чек ин и аз си мисля, че е снимка на картата и, но се оказва, че не съм догледал и съм изключил съвсем и днес чак на паспортния контрол, минути преди да го минем, тя забелязва, че няма нищо вярно в билета и като инфорнация, освен Името и. Всичко останало са дани от паспорта, който тя не носи разбира се. Интересното е, че никои нищо не попита на летище София. Мина най-необезпокоявано. Чудя се, дали, защито когато и сканират картата не им излиза в базата, че е летяла N броя пъти и за това да не обръщат такова внимание?!? Това си е моя спекулация само. Така, проблема и това което ме човърка е, че имам готов чек ин и при Vueling!за петък Барса Милано.....и се чудя няма ли да стане фал? Какво се случва, ако кажат "какъв е тоя документ и къде е той?" Изобщо да се притеснявам ли за това или е важно, че е тя на снимката? Раян еър от Милано за София е поправимо, защото чека им отваря 48 часа преди полета и в акаунта имам време да коригирам, ама при тез жълтите имам издадени билети. Някакви идеи и предположения? Варианта да се правим на ударени е супер, ама какво правим, ако кажат, че имаме проблем? Ще съм благодарен за съвет. Тука нета е отврат и мобилния и WiFi и не видях много в сайта им. Видях, че мога да си променя деня на полета до 24 часа преди това и услугата е free, както и на промяна в част от името, ако има грешка, ама за даните на пътническия документ нищо не открих. 😞Вариант за обаждане до кол центъра е почти невъзможен. Английдкият ми е толкоз супер, че най-много да стане по-зле, особено, ако се окаже, че искат и плащане. Честно казано не знам калво да правя. Все си мисля, че няма да стане проблем, ама знам ли...

Връзка към мнение
Георги Василев

Паниката е голямо нещо. Сега погледнах билетите...че то няма нищо от изброеното, а и май въобще там не искаха такива дани. Ще се застрелям направо. Ако искате го отделете това в секцията Идиот на месеца, заслужих си го.  😞

Връзка към мнение

Данните от документа, които се въвеждат никой не ги гледа, а и обикновено не излизат на бордната карта. Писал съм номер на изтекъл паспорт с друга дата, колкото да ми разреши онлайн чекина и нищо.

Гледат като им покажеш истински документ дали си ти.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги Василев каза:

Паниката е голямо нещо. Сега погледнах билетите...че то няма нищо от изброеното, а и май въобще там не искаха такива дани. Ще се застрелям направо. Ако искате го отделете това в секцията Идиот на месеца, заслужих си го.  😞

Еее, няма нищо де.Паникьосал си се, защото си поел ангажимент и за други хора.

Случват се такива неща. Хайде, да си пътувате приятно!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.