Прескочи до съдържание

Ето ме и мен


Препоръчани мнения

Здравейте, приятели. Казвам се Стефан и отдавна следя почти всичко, което се намира тук, защото намирам много полезни съвети. Всъщност, съпругата ми ги използва, защото тя организира всички пътувания до момента :))) Занимавам се от 15 години със спортна журналистика, обичаме да пътуваме. Били сме на доста места (Барселона, Париж, областта Елзас във Франция, Италия (Рим, Милано, Болоня, Сицилия), Швейцария (Лугано и Базел), Прага, Будапеща, почти навсякъде на Балканите (Истанбул, Букурещ, Загреб, Гърция, Белград, плитвички езера, Сараево и Мостар), навсякъде със самостоятелна организация. Така стигнахме до Тайланд, Пукет и островите Фи Фи. Следващата ни мечта е Перу, Бразилия и Аржентина. Затова като начало бих искал да ми помогнете къде да следя за изгодни цени на билети за Бразилия например, а от там ще търсим вътрешни полети.

Поздрави на всички и винаги съм на разположение за помощ :)))

Редактирано от Zweden
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Добре дошъл и се надявам скоро да стигнете до Южна Америка!

Понякога изгодни билети има и до Чили (миналата година почти през цялата година имаше от Милано до Сантяго де Чили). Имаше и промоция на Аеромексико до Перу, от която група магеланци се възползваха. Аз пък съм летяла изгодно напр. и до Монтевидео. Така че следи всички входни точки, не само Бразилия. Имай предвид, че цените на вътрешните полети там не винаги са за подценяване.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошъл на мястото с най-полезните съвети 🙂

Успех с организирането на мечтаното пътуване. С помощта на форума може да го посетите и по-скоро, отколкото сте очаквали 😃

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.