Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен Тараляшка


Препоръчани мнения

Здравейте и благодаря за топлото посрещане. Обожавам да пътувам и новите познанства. Работя като " мениджър връзки с реалността" или накратко казано Психотерапевт 🙂За сайта Магеланци научих от наши приятели, които обикалят заедно с вас по света. Тук е много приятно място и можеш да си напълниш очите с красота. Видеоклиповете ви са уникални! Със съпруга ми сме обиколили за сега, само Европа. Ще се радвам да се запознаем с други  "магеланци" и да посетим и други места. 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Добре дошла 🙂 А колко често го гледаме тва дето се пули от снимката ти като трябва да укротяваме малкия звяр вкъщи...не е истина 🙂 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Здравейте приятели, отново благодаря и задавам въпрос: Има ли  Магеланци посетили Португалия? Ще съм благодарна на всяка една информация. Нашата оферта е за Лисабон и Сесимбра, Ещорил, Синтра , Кабо Да Рока и Порто. В смисъл мислим да посетим тези места, но тъй като времето ни е ограничено, ще съм благодарна, да споделите.

Връзка към мнение

Добре дошла! Не се съмнявам, че тепърва ти предстоят много положителни емоции във форума.

Що се отнася до Португалия, ние се върнахме скоро оттам. Така че, когато прочетеш пътеписите, ако имаш въпроси, питай.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.