Прескочи до съдържание

Италия, Австрия, Германия дo Мавриции, Мадагаскар, Южна Африка от €184


Препоръчани мнения

Полети от 184 евро до Южна Африка, Мавриции и др.

 

m-28.png

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/this-is-insane-cheap-flights-from-italy-austria-or-germany-to-mauritius-madagascar-or-south-africa-from-only-e189-return/?utm_source=fly4free.com&utm_medium=pushapp&utm_campaign=push

 

Travel dates:
October – April 2019

To check all available dates to Mauritius click here >>>

To check all available dates to Madagascar click here >>>

 

Routing:
Turin – Mauritius – Turin
Florence – Mauritius – Florence
Milan – Mauritius – Milan
Venice – Mauritius – Venice
Rome – Mauritius – Rome
Vienna – Mauritius – Vienna
Frankfurt – Mauritius – Frankfurt
Turin – Antananarivo – Turin
Florence – Antananarivo – Florence
Milan – Antananarivo – Milan
Venice – Antananarivo – Venice
Rome – Antananarivo – Rome
Vienna – Antananarivo – Vienna
Frankfurt – Antananarivo – Frankfurt
Berlin – Antananarivo – Berlin
Turin – Cape Town – Turin
Florence – Cape Town – Florence
Milan – Cape Town – Milan
Venice – Cape Town – Venice
Rome – Cape Town – Rome
Vienna – Cape Town – Vienna
Berlin – Cape Town – Berlin
Frankfurt – Cape Town – Frankfurt
Turin – Johannesburg – Turin
Florence – Johannesburg – Florence
Milan – Johannesburg – Milan
Venice – Johannesburg – Venice
Rome – Johannesburg – Rome
Vienna – Johannesburg – Vienna
Frankfurt – Johannesburg – Frankfurt

 

Maй всички са с 2 прекачвания, но основния полет до Африка е с KLM, другите с Kenya Airways

Редактирано от Jorro
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Важи и до Коморските острови и Мейот. Тарифата включва неограничени безплатни стопове.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

На малко по-скъпите имаше добри комбинации от Милано до Мавриций и от Виена до Сейшелите за около 260 евро, което пак не е лошо. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , Oshko каза:

А как се развива положението с чумата в Мадагаскар?

Овладяно беше още в началото на годината. Сега така или иначе вече не е чумен сезон, но какво ще стане наесен, си е божа работа...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хлопнаха кепенците май. И за трите дестинации ми дава, че офертата е изтекла, или ми дава цена, но не и възможност да резервирам. Ако  намирате още нещо работещо, кажете, моля. Гледам за март-април.

Редактирано от Lirea
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

 

Купих билети от тази промоция, като успях да се добера до полети от Милано до Мавриций. Билетите ги взех през mytrips,  но досега не съм купувал през тези сайтове, та ми е малко неясно дали всичко е ок или трябва да направя някакви допълнителни неща. Билетите са за края на ноември/ началото на декември. Има и доста дълги условия на офертата, които не всички разбирам (прикачам снимка). Това, което най ме озадачава е, че пише, че билетите трябва да бъдат издадени преди 13-и юли. 

Благодаря Ви предварително за отговорите на един малко неориентиран 😁

 

pravila.png.8ad8c178c67a4ede73721292972e2d57.png

Връзка към мнение
преди 12 минути , valentin_st каза:

Здравейте,

Купих билети от тази промоция, като успях да се добера до полети от Милано до Мавриций. Билетите ги взех през mytrips,  но досега не съм купувал през тези сайтове, та ми е малко неясно дали всичко е ок или трябва да направя някакви допълнителни неща.

pravila.png.8ad8c178c67a4ede73721292972e2d57.png

Получи ли потвърждение с PNR  и/или електронен билет? 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
4 minutes ago, Фил said:

Получи ли потвърждение с PRN  и/или електронен билет? 

Да, имам електронен билет с номер, но не съм наясно какво трябва да се случи след това.

Връзка към мнение
преди 1 час, valentin_st каза:

Да, имам електронен билет с номер, но не съм наясно какво трябва да се случи след това.

Провери го на сайта на авиокомпанията, или в checkmytrip...

Да не те разстройвам , но  в някои от коментарите в fly4free казват, че esky, flugladen.de и budgetair са канселирали билетите...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, valentin_st каза:

Да, имам електронен билет с номер, но не съм наясно какво трябва да се случи след това.

значи имаш издаден билет. сега седиш и чакаш да го канселират 🙂

преди 2 часа, valentin_st каза:

Това, което най ме озадачава е, че пише, че билетите трябва да бъдат издадени преди 13-и юли. 

това е валидността на тарифата, след 13 юли ще се сменят цените

Връзка към мнение
преди 2 часа, valentin_st каза:

Да, имам електронен билет с номер, но не съм наясно какво трябва да се случи след това.

Чакаш, стискаш палци да остане валиден и ако не го канселират, когато му дойде времето се чекираш (онлайн или на гише) и си получаваш бордни карти. 
Междувременно не правиш неотменими резервации или покупки, свързани с пътуването, като настаняване, атракции, допълнителен транспорт и пр.  

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
2 hours ago, baiKolio said:

Провери го на сайта на авиокомпанията, или в checkmytrip...

Да не те разстройвам , но  в някои от коментарите в fly4free казват, че esky, flugladen.de и budgetair са канселирали билетите...

Проверих го в сайта на Kenya Airways, там също има цялата информация и пише "booking confirmed"

 

1 hour ago, Фил said:

Чакаш, стискаш палци да остане валиден и ако не го канселират, когато му дойде времето се чекираш (онлайн или на гише) и си получаваш бордни карти. 
Междувременно не правиш неотменими резервации или покупки, свързани с пътуването, като настаняване, атракции, допълнителен транспорт и пр.  

 

Колко време най-късно могат да го канселират? 

Връзка към мнение
В момента, valentin_st каза:

Колко време най-късно могат да го канселират? 

Няма някакво правило.  Най-често канселиране се случва в първите два-три дни до към две седмици от покупката, по мои наблюдения.
В общи линии, ако оцелеe до около месец, мисля, че шансовете да не го канселират нарастват до към 98% 😉 
Пак да уточня, че това са мои субективни впечатления. 
 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.