Прескочи до съдържание

Не мога да повярвам, че ви откривам чак сега...


Препоръчани мнения

Здравейте на всички!

Страхотни хора сте всички тук! И съвсем логично - събрани сте от непресъхващия интерес на пътешественика, а не на тОриста (така наричам аз мрънкащите и недоволните, които само харчат пари, нямат душевната настройка да виждат и приемата нещата, такива каквито са, дефакто  само "торят" обектите и местата, където ходят:-)

Счетоводител съм, обичам да правя планове, които и да ги променям във всяка минута, според ситуацията.

Посетили сме вече  Белгия, Холандия, Австрия, Германия, Чехия, Унгария, Румъния, Сърбия,Турция, Италия, Испания. На половината места поне по 2 пъти, на някои и по 3 дори.

Последното ни пътешествие беше до Мароко, така сериозно излязохме за малко от християнския свят (това беше обаче с организирана екскурзия)

Сега в главата ми се въртят няколко идеи, но не могат да се комбинират за съжаление и ще трябва да се организират поотделно : Санкт Петербург - но не откривам директни полети до там ... другата е нещо като : България - Португалия - Билбао -..... и нататък като ми се избистри в главата. В същото време трябва да намерим време да отидем на Пилио, Гърция, защото ми разказаха страхотни неща за там.... Ех, ако можеше да бъда навсякъде! Но тук с вас мога да бъда на места, на които няма да успея да отида! Радвам се да ви бъда приятелка!

  • Харесвам 27
Връзка към мнение

Добре дошла и да кажеш как намираш свободно време за пътуване, че до колкото знам за счетоводителите почти няма отпуски 🙂

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги каза:

Добре дошла и да кажеш как намираш свободно време за пътуване, че до колкото знам за счетоводителите почти няма отпуски 🙂

колко ДДС-та подадох миналата седмица нощем от Корфу, само аз си знам 😅 но когато си отишъл на място-мечта, дори и работата е кеф 🙂

 

добре дошла и от мен!

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Ха-ха, преди отпуск така ме хваща инерцията за работа, че бих казала на това му намирам решение. Но другия проблем с възстановяването на хармонията в семейния бюджет отнема повече време, особено ако сме си позволили по-скъпа дестинация😉

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.