Прескочи до съдържание

Търся самолетни билети София - Хавана


Граф Вронски

Препоръчани мнения

Граф Вронски

Здравейте, търся самолетни билети за Куба за Коледа и Нова година. Заради празниците, всичко, което намирам е с доста висока цена ( > 2000 лева на човек) от западните европейски градове.
 

Връзка към мнение

21 декември - 3 януари излиза със стотина лева по-евтино, иначе същите полети и престои.

 

https://www.budgetair.it/flightresults?flightType=return&out0_dep_all=false&out0_dep=SOF&out0_arr_all=false&out0_arr=HAV&in0_date=2019-01-03&out0_date=2018-12-21&adt=3&chd=0&inf=0&cls=Y

 

Capture.JPG.f0e7f0a8e80324daf41e1f10946bc3a1.JPG

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не зная колко обичаш да рискуваш, но миналата година около 14-15 декември си взехме  билети за 26.12-08.01 за Куба и отиването беше 200 евро а връщането 140 . Пътувахме с Condor и Eurowings.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Граф Вронски
преди 2 часа, ruwenzogy каза:

Графе,   не си заслужава....

 

Да, моето лично мнение е същото. Спрели сме се на тези дати, защото моите приятели имат фиксирани отпуски (през лятото и дните между Коледа и Нова година). Нещата не са много ок и ще се опитам да ги склоня към други дати/друга дестинация.

преди 46 минути , funny каза:

Не зная колко обичаш да рискуваш, но миналата година около 14-15 декември си взехме  билети за 26.12-08.01 за Куба и отиването беше 200 евро а връщането 140 . Пътувахме с Condor и Eurowings.

О, аз лично бих рискувал, ако попадна на такава оферта.

преди 9 минути , Oldkozel каза:

30.12-13.01 640 евро през Брюксел до Варадеро през tuifly.be. За твоите дати е лудница.

Благодаря много за включването. Ще го мислим. 🙂

Връзка към мнение
преди 8 минути , Граф Вронски каза:

О, аз лично бих рискувал, ако попадна на такава оферта.

Номера е, че рискуваш да нямаш билети до последния момент с надеждата да излезе нещо на тази цена

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 минути , neuromancer каза:

Номера е, че рискуваш да нямаш билети до последния момент с надеждата да излезе нещо на тази цена

В такива случаи аз лично правя любимото си упражнение :

skyscanner - търсене по дата от София до everywhere.

Намирам цена която ме устройва ( например до Франкфурт) и пак същото skyscanner - търсене по дата от Франкфурт до everywhere 😀.

 

И в крайна сметка все се намира интересна дестинация  на добра цена😉 

  • Харесвам 1
  • Браво 3
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.