Прескочи до съдържание

Qatar Airways - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Да не би умишлено пропуснатият 13 ред да се е самомаркирал като авариен?

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Qatar buys Meridianafly

и за да няма оплаквания : 
:...Will connect Olbia Costa Smeralda with Bari, Bergamo, Bologna, Catania, Florence, Genoa, Milan Malpensa, Naples, Turin , Venice and Verona "

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

www.meridianafly.com

"Since April direct flights to New York from Naples and Palermo and flights with a stopover in Naples from Linate, Malpensa and Olbia 

Santorini connected from Milan, Verona, Rome and Naples.
 

....Buying two tickets for two persons from Friday, February 12 for the whole day of Sunday, February 14, the price of the second ticket is free.
The promotion is valid on all flights return in the period between 6 April and 30 October 2016, from Italy to New York or Santorini. "
 

и всичко това в името на любовта ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Мисля,че беше дискутирано някъде,но не мога да го намеря.Билетите ми за Япония са купени от Rumbo.Имам номер на e-ticket,но под този номер на сайта на катарците не ми излиза нищо.Къде мога да проверя статуса на билетите ни?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Катарците обявиха доволно добри нови дестинации, особено Краби и Чианг Май. :)

 

Daily service to Auckland – Qatar Airways’ first route to New Zealand, and what will be the world’s longest flight – will begin on 3 December. Qatar Airways will use the Boeing 777 aircraft for this route.

 

Това също е доста интересно.

 

post-2889-0-78357300-1457596398.jpg

 

16ч и 20 мин,  това ли е най-дългия полет ?

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За мен е доста интересно и завръщането им на Сейшелите. Беше доста странно решението им да спрат тази линия преди няколко години.

Освен това ще бъдат първата арабска авиокомпания с редовен полет до Виндхук- Намибия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Освен това ще бъдат първата арабска авиокомпания с редовен полет до Виндхук- Намибия.

 

 

Това от кога го започват? Преди 3 месеца купувах билети с тях за Намибия и си имаше смяна на полети в Йоханесбург (от там Air Namibia или SAA до Виндхук).

Връзка към мнение

Открих много добро място с катарския вариант Airbus A380 - 800 Това са обикновено полетите Доха - Банкок. 68D  - няма седалка пред теб и не е авариен изход, т.е. може да се резервира веднага при купуване на билета онлайн, ако е свободно. :P  

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

За мен е доста интересно и завръщането им на Сейшелите. Беше доста странно решението им да спрат тази линия преди няколко години.

Освен това ще бъдат първата арабска авиокомпания с редовен полет до Виндхук- Намибия.

Нищо не откривам за завръщането на Сейшелите, дай някакъв линк.

 

A открих, но за сега е само новина, няма цени:

 

Four flights per week between Doha and Windhoek (Namibia) will begin on 28 September.

Daily scheduled service to the Seychelles will resume on 12 December.

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

За Оклънд вече има цени, ама засега са доста солени - около 1400 евро.

 

Ще чакаме някое интересно промо :)

Връзка към мнение

За Оклънд вече има цени, ама засега са доста солени - около 1400 евро.

 

Ще чакаме някое интересно промо :)

 

Това от София, нали? 

Аз откривам и под 1300 евро.  10.12 - 27.12 например.   С някое промо -40% ще дойдат идеално :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това от кога го започват? Преди 3 месеца купувах билети с тях за Намибия и си имаше смяна на полети в Йоханесбург (от там Air Namibia или SAA до Виндхук).

28 септември първи полет. Заложени са по резервационните системи вече.

Връзките от София са много добри. На прибиране обаче има над седем часа/нощувка в Доха.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нищо не откривам за завръщането на Сейшелите, дай някакъв линк.

 

A открих, но за сега е само новина, няма цени:

 

Four flights per week between Doha and Windhoek (Namibia) will begin on 28 September.

Daily scheduled service to the Seychelles will resume on 12 December.

 Първи полет на 12 декември. Заложени са вече за продажби по резервационните системи.

От София има дни с връзка от час и половина, но прибиранията в най-добрия случай са с престой от 23:30 до 06:35...

Връзка към мнение

28 септември първи полет. Заложени са по резервационните системи вече.

Връзките от София са много добри. На прибиране обаче има над седем часа/нощувка в Доха.

 

Това е супер, по принцип почти няма полети до Намибия, освен с прикачване в Йоханесбург или Кейп Таун, освен на Air Namibia от Франкфурт май. По едно време Луфтханза летяха директно до Виндхук, сега не знам. При всички случаи билетите излизаха скъпи в сравнение с тези с прикачване в РЮА. Тази линия на катарците ще бъде наистина ценна.

Връзка към мнение

 Първи полет на 12 декември. Заложени са вече за продажби по резервационните системи.

От София има дни с връзка от час и половина, но прибиранията в най-добрия случай са с престой от 23:30 до 06:35...

Нещо обаче са се объркали с цените :P  тая няма да я бъде, Етихад летят за около 7-800 евро от София, чакам катарците да се включат на 500, а те 1300?!, предполагам ще има корекции надолу.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А ето и новите линии на Катарците, за които Матейко споменава в другата тема. https://money.bg/investments/qatar-airways-puskat-14-novi-globalni-destinatsii.html

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Не знам дали сте забелязали, но катарците вече имат плащане с маестро карта на сайта им. Това за мен е супер новина да не чакам от умрял писмо с тези 3d код верификации на смс с другите карти като съм в чужбина.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Катар въвеждат нова такса за излитане и прекачване през Доха в размер на 8.5 евро. Двупосочен билет с трансфер ще стане 17 евро по-скъп за билети, издадени след 30 август за пътувания след 01 декември.

 

Междудругото, Катарците са в промоция до 28 август за по-рядко промотираните им дестинации - Пукет, Куала Лумупр и Сингапур са свалени на 516 евро двупосочен. Най-малко съм ги виждала 475 евро и с оглед на новата такса, който има да купува натам, сега е момента. Класите са отворени масово.

Редактирано от feel_the_rush
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Купих билети директно от сайта на катарците,веднага получих мейл с резервационен номер и e-ticket.Вече почти седмица обаче не са ми изтеглени пари от КК.Нормално ли е това и кога ги теглят?При другите АК или сайтове ги дърпат на момента.

Връзка към мнение

Хмм, виж по-скоро, да не би да не си получил смс, ако имаш онлайн банкиране. При мен често седи блокираната сума по няколко дни поне, преди да я дръпнат. Щом си получил билетите, трябва всичко да е наред.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.