Прескочи до съдържание

Привет, магеланци!


Препоръчани мнения

Граф Вронски

Здравейте,

бих искал да се представя с няколко думи. Наскоро открих този форум и чета ли, чета (хаотично дори) из темите и се радвам  на нещата, които откривам/разбирам.

 

Обожавам няколко неща да правя и това са пътуванията (самоогранизираните), театъра, спорта и домашната храна.
Посещавал съм предимно държави от Европа и 3 от Азия - Турция, Тайланд и Камбоджа. Не съм видял много, но времето е пред мен.

 

Някаква си моя класация за местата, които съм посетил:
Първо самоорганизирано пътуване - Париж
Най-приятно място - Порто
Любим град (като атмосфера) - Прага - средновековният облик просто ми е на сърце.
Най-голямо възхищение от обект, създаден от човек - Кралския дворец в Мадрид (вътре) и замъка Пелеш в Румъния.
Най-изумителна природа - множеството острови в залива Пханг Нга, в Тайланд (там се намира Кхоа Пинг Кан, "Островът на Джеймс Бонд")
Най-голямо изумление в негативен смисъл - Мадрид - причината е чисто в неуспяването ми да си поръчам каквото и да е , обяснявайки на английски, използвах пръсти и жестове 😄

 

Има две дестинации, които са ми на върха в този момент, и все още не съм ги посетил - Санкт Петербург и Нова Зеландия.
Още от мечтаните дестинации са Единбург, Япония, Исландия, Канада.

 

Към момента на писане на това интро, с едни приятели сме се насочили към Куба засега, но ще видим. 🙂 Желая успех на всички магеланци! 😉


 

Редактирано от Граф Вронски
  • Харесвам 23
Връзка към мнение

Добре дошъл! 🙂 Ще видиш, че само след година списъкът с мечтани дестинации ще нарасне два пъти. 🙂

 

Любопитен ми е никът ти... Ана Каренина?!? 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 25 минути , Граф Вронски каза:

Ĺ

Има две дестинации, които са ми на върха в този момент, и все още не съм ги посетил - Санкт Петербург и Нова Зеландия.
Още от мечтаните дестинации са Единбург, Япония, Исландия, Канада.

 

Към момента на писане на това интро, с едни приятели сме се насочили към Куба засега, но ще видим. 🙂 Желая успех на всички магеланци! 😉


 

Добре дошъл, Графе!

Ако всеки ден четеш информацията в сайта и офертите, ще разбереш, че мечтите много бързо се достигат. 😀

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Граф Вронски
преди 9 часа, Tedy каза:

Добре дошъл! 🙂 Ще видиш, че само след година списъкът с мечтани дестинации ще нарасне два пъти. 🙂

 

Любопитен ми е никът ти... Ана Каренина?!? 🙂

Точно така. Опитах се книгата да прочета, но не я издържах. Гледах филм от 2012. Гледах постановката в театър "София" и страшно много ме грабна актьорската игра (актьорите в този театър са страхотни), костюмите и цялостната атмосфера. И чудейки се какъв ник да си сложа, се сетих за това. По очевидни причини не мога да съм Ана и затова избрах втория главен герой.  😄

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 53 минути , Граф Вронски каза:

Точно така. Опитах се книгата да прочета, но не я издържах. Гледах филм от 2012. Гледах постановката в театър "София" 😄

 

Бил си последователен. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Граф Вронски каза:

По очевидни причини не мога да съм Ана и затова избрах втория главен герой.  😄

 

 

Можеше да пишеш Аньо Каренин 😀

  • Смея се 4
Връзка към мнение
Травеолани
На 19.07.2018 г. в 12:34, Граф Вронски каза:

Здравейте,

бих искал да се представя с няколко думи. Наскоро открих този форум и чета ли, чета (хаотично дори) из темите и се радвам  на нещата, които откривам/разбирам.

 

Обожавам няколко неща да правя и това са пътуванията (самоогранизираните), театъра, спорта и домашната храна.
Посещавал съм предимно държави от Европа и 3 от Азия - Турция, Тайланд и Камбоджа. Не съм видял много, но времето е пред мен.

 

Някаква си моя класация за местата, които съм посетил:
Първо самоорганизирано пътуване - Париж
Най-приятно място - Порто
Любим град (като атмосфера) - Прага - средновековният облик просто ми е на сърце.
Най-голямо възхищение от обект, създаден от човек - Кралския дворец в Мадрид (вътре) и замъка Пелеш в Румъния.
Най-изумителна природа - множеството острови в залива Пханг Нга, в Тайланд (там се намира Кхоа Пинг Кан, "Островът на Джеймс Бонд")
Най-голямо изумление в негативен смисъл - Мадрид - причината е чисто в неуспяването ми да си поръчам каквото и да е , обяснявайки на английски, използвах пръсти и жестове 😄

 

Има две дестинации, които са ми на върха в този момент, и все още не съм ги посетил - Санкт Петербург и Нова Зеландия.
Още от мечтаните дестинации са Единбург, Япония, Исландия, Канада.

 

Към момента на писане на това интро, с едни приятели сме се насочили към Куба засега, но ще видим. 🙂 Желая успех на всички магеланци! 😉


 

Добре дошъл!

Гледай филма със Софи Марсо и Шон Бийн от 1997 или 1998. За мен това е най-добрата версия. Този от 2012 е пародия :).

А книгата, дори да изключим водещата история, стара колкото света, е много смислена книга 🙂

Редактирано от Травеолани
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.