Прескочи до съдържание

Пътуващи от Лондон до София до 29-Юли-18?


Препоръчани мнения

Здравейте.

 

Има ли пътуващи магеланци от Лондон до София тази седмица: 24-29 юли 2018?

Искам да изпратя един миниатюрен предмет (батерия за фотоапарат), но не съм убедена, че Royal Mail ще го доставят със сигурност и затова пускам това питане.

 

Благодаря.

Връзка към мнение
преди 29 минути , Гост каза:

Здравейте.

 

Има ли пътуващи магеланци от Лондон до София тази седмица: 24-29 юли 2018?

Искам да изпратя един миниатюрен предмет (батерия за фотоапарат), но не съм убедена, че Royal Mail ще го доставят със сигурност и затова пускам това питане.

 

Благодаря.

синът ми лети на 29-ти от Станстед, в 16:25, ако искаш чрез него?

Връзка към мнение
В момента, antea каза:

синът ми лети на 29-ти от Станстед, в 16:25, ако искаш чрез него?

Проблемът е, че се намирам близо до Heathrow - точно в противоположната точка на Stansted на няколкостотин километра отстояние - и да искам, ми е невъзможен достъпа до там 🙂 Ако ми споделиш плановете му, може да видим дали имаме пресечена точка. Както знаеш, тук разстоянията са сериозна пречка...

Благодаря ти много за проявеното желание!

Връзка към мнение

Ако не се появи магеланец, чиито планове да съвпаднат с нужните ти дати, можеш да пратиш батерията и чрез някоя от фирмите, доставящи от ОК. Аз използвам Габиели, например. Имат офис в Лондон, по 3-4 курса на седмица и доставката е 2 лв за кг. Досега не са ми губили пратка. 

Пропуснах да напиша, че след като тръгне курсът, пристига за 1 седмица. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, chandni каза:

Ако не се появи магеланец, чиито планове да съвпаднат с нужните ти дати, можеш да пратиш батерията и чрез някоя от фирмите, доставящи от ОК. Аз използвам Габиели, например. Имат офис в Лондон, по 3-4 курса на седмица и доставката е 2 лв за кг. Досега не са ми губили пратка. 

Пропуснах да напиша, че след като тръгне курсът, пристига за 1 седмица. 

Познавам отлично Габиели, най-добрата българска фирма за доставки. В случая е въпрос на скорост - и сигурност, разбира се. Иначе имам и други по-късни опциии, но ми трябва до края на седмицата. Благодаря ти! 

Връзка към мнение
преди 1 минута , searus каза:

Е ние летим на 28ми, от Хийтроу... 😁

А така! Сега ще ме караш зорлем да ти идвам на гости 😄 Или да ползвам First Class до домашния ти адрес. Минавам на лична комуникация 🙂 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Гост каза:

А така! Сега ще ме караш зорлем да ти идвам на гости 😄 Или да ползвам First Class до домашния ти адрес. Минавам на лична комуникация 🙂 

Еее зорлем чак 😲

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.