Прескочи до съдържание

Придвижване от Luton airport до Coventry


Препоръчани мнения

Моля за съвет как да се придвижим от летището London Luton до Coventry.

Ще летим на 21.09.18 с Wizz и по разписание трябва да кацнем в 20.15 ч.

Гледах, че има вариант с автобус National Express  в 21.50 ч., 23.25 ч., но не знам трябва ли предварително да купя билети. някой дали има опит в тази посока?

И ако купя за конкретен час и самолетът закъснее дали може да се презавери за по-късен час? Като им гледах сайта сякаш се доплаща за промяна на часа?

Автобусите от самото летище ли тръгват? Има ли други варинти за придвижване?

Ще съм благодарна, ако някой се включи със съвети и предложения.

Връзка към мнение

Здравей 🙂 Има и влак, но той е по-скъп, а не е по-бърз, да не кажа че е и по-бавен - връща се до Лондон. 

 

Съветвам те да си купиш билет предварително за конкретен - и най-реален час, а на място винаги може да поискате да се качите - било по-рано или по-късно. 

 

Автобусите тръгват от самата аерогара. 

Връзка към мнение

Благодаря за отговора.

Ако не успеем за часа, за който е билета, направо при шофьора ли или има гише, където се презаверява часа на билета?

Връзка към мнение
преди 3 минути , alienad каза:

Благодаря за отговора.

Ако не успеем за часа, за който е билета, направо при шофьора ли или има гише, където се презаверява часа на билета?

Има и гише, но не му знам работното време. При шофьора е ок, те са свикнали. 

 

Правилото е - вземи за реален час (особено ако е период на трафик), а ако сколасаш по-рано. може да помрънкате да ви качат, ако има места. 

 

21.50 трябва да е добре. 

Връзка към мнение

Само качването трябва да е в рамките на един час преди или след вашия час на пътуване, иначе няма да ви качат, дори да имат места. Нас не ни качиха посред нощ, след 5-часово закъснение на полета, искаха да платим нов билет.

 

Ъмм, във вашия случай вероятно е до предишен/следващ автобус, след като нямат толкова често. Това беше за Лондон.

Редактирано от searus
Връзка към мнение

Сестра ми винаги си изпуска автобуса за Ковънтри и вече се е отказала да си купува предварително. Мисля, че нито веднъж не е кацнала с по-малко от час закъснение на това летище. 

Връзка към мнение

Аз не съм ползвала точно тези автобуси ... но все пак да взема отношение ....
 

Лично аз съм кацала на това летище винаги по разписание и все са били късни полети .... с изключение на последния полет ... когато кацнахме в ... Бирмингам ... но това е една друга тема.

Ползвала съм влаковете. Последния път (защото след Бирмингам, все пак се озовах на Лутън в един такива никакви нощно ранни часове), се придвижихме с Green line за 11 паунда до Лондон - билети купихме от шофьора. Имаше и автобус на National Express но за него нямаше опцията да закупим билет от шьофьора.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.