Прескочи до съдържание

Базел


Eva eva

Препоръчани мнения

Здравейте! 

 

Моля кажете - заслужават ли си Колмар и Базел края на септември? Колмар е известен с цветята, дали септември ще е толкова красиво?

Кои други градове си заслужава да се посетят, ако решим да направим 5 нощувки в Базел? Евентуално, ако можете да ме ориентирате и с транспорта.

 

Благодаря предварително.

Връзка към мнение
преди 4 минути , Eva eva каза:

Здравейте! 

 

Моля кажете - заслужават ли си Колмар и Базел края на септември? Колмар е известен с цветята, дали септември ще е толкова красиво?

Кои други градове си заслужава да се посетят, ако решим да направим 5 нощувки в Базел? Евентуално, ако можете да ме ориентирате и с транспорта.

 

Благодаря предварително.

Била съм в началото на февруари 🙂 Беше чудно - дори и зимата. Не се колебайте. 

 

За транспорта други ще помогнат... 

Връзка към мнение

Бях през втората половина на септември и мисля, че няма по-красив сезон! Елзас е отрупан в цветя и аромати!!!

Ние прекарахме два дни и половина в Елзас и половин ден в Базел.

Ако сега тръгна натам, бих заделила 4-5 дни за Елзас и бих спестила Базел. Септември е много красив месец и бих предпочела природата пред по-големия град - с музеите и прочее забележителности. Бих наела колело и бих обикаляла селата с него, както правят доста от туристите там...

Но за съжаление не тръгвам натам 😀

Редактирано от noshtna_ptica
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.