Прескочи до съдържание

Рим - Етиопия - Рим за 240 €


Препоръчани мнения

В този сайт винаги рисуват  графики на директни полети, а това е доста заблуждаващо.

Има спирка в Саудитска Арабия. Понякога има и по 2 спирки и те го рисуват с една черта, сякаш е директен полет. Като сложим и полета от София , то става...да си поиграем на прекачвания

 

image.png.04651fa9fbb720435dd36b14527c9b61.png

Връзка към мнение

Точно! По-добре да се търсят оферти с Етиопците защото после за вътрешните линии се ползват сериозни отстъпки с кода от международния билет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не знам кой сайт имаш предвид, нито си спомням да съм пускал някакви графики с директни полети.

Но си прав, разбира се.

За повече пари човек може да се снабди с билет, който ще му донесе и повече удоволствие - 12 часа престой във Франкфурт, 18 часа престой във Франкфурт или 23 часа - във Виена.

 

Capture.JPG.dcbef91e0af1108879a110dd75b96b5e.JPG

 

 

Capture1.JPG.b9d49cdff728bcb99bdfe5e6bc527df2.JPG

 

 

Capture2.JPG.9c00d81a481f458f058799e573fc0cd6.JPG

 

Ще бъда благодарен, ако някой ме осветли за качествата, които една оферта трябва да притежава, за да бъде публикувана тук.

Редактирано от Goal & Boss
Връзка към мнение

Мисля, че @montepinar имаше предвид сайтът, от който си взел офертата. 

 

По принцип е добре човек да си направи сметката дали прекачванията са удобни, това не винаги е правопропорционално свързано с цената. Нищо не пречи евтин билет да е много удобен (относнително естествено!), а скъп да е неудобен. 

 

преди 28 минути , Goal & Boss каза:

Ще бъда благодарен, ако някой ме осветли за качествата, които една оферта трябва да притежава, за да бъде публикувана тук.

Няма условия, пускай каквото ти се струва привлекателно. Но трябва да бъдеш готов, че може да бъде разчепкано и критикувано. Това е предимството, което имаме спрямо хилядите сайтове, които бълват безкритично оферти. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 12 часа, Goal & Boss каза:

Не знам кой сайт имаш предвид

 

Capture.JPG.dcbef91e0af1108879a110dd75b96b5e.JPG

 

 

Capture1.JPG.b9d49cdff728bcb99bdfe5e6bc527df2.JPG

 

 

Capture2.JPG.9c00d81a481f458f058799e573fc0cd6.JPG

 

Ще бъда благодарен, ако някой ме осветли за качествата, които една оферта трябва да притежава, за да бъде публикувана тук.

Fly4free.  Всяка оферта си я изобразяват на картинката  като директен полет . А то в повечето случаи не е

Редактирано от montepinar
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.