Прескочи до съдържание

Здравейте, пътешественици!


Препоръчани мнения

Казвам се Мария, родена съм и израснала в Пловдив. Летните ваканции прекарвах на село при баба и дядо в Паталеница - едно китно местенце в полите на Родопите на около 30 мин от Пазарджик. В момента живея във Финикс, Аризона.

Може би, заради детството, преминало в непосредствена близост до борови гори, с дядо, който ме взимаше със себе си за дърва, обожавам балкана и го предпочитам пред морето.

От много малка си мечтая да обиколя света. Животът ми предостави доста възможности да пътувам, а в последните години осъществих няколко мечтани дестинации.

За първи път узнах за magelanci.com от един споделен във Фейсбук пътепис на Галя Радева за ЮАР. Понеже с моя годеник плануваме медения си месец през октомври там, препрочетох разказа на Галя 100 пъти и даже успях да се свържа лично с нея и да получа още полезна информация.

Днес, на връщане от Йелоустоун, Уайоминг, реших, че както на мен пътеписът на Галя ми помогна изключително много, така може и моите пътешествия и съвети да помогнат на друг човек в бъдеще. Затова съм тук - да съпреживявам, да съм полезна, да се уча.

Малко срамно звучи, но повече съм пътувала в чужбина, отколкото в България. Най-любимите ми страни, в които съм била са Италия, Русия, Австралия и Белгия. 

Май, по-дълго представяне си направих...извинявам се и доскоро!

  • Харесвам 24
Връзка към мнение

Здравей и от мене!

С удоволствие бих прочел,някой,твой разказ,за планинските части на Сащ! А и ако ни пуснеш бонус някоя друга снимка ще стане още по-интересно.

 

Добре дошла,отново!

Редактирано от krasen_denev
Връзка към мнение
13 hours ago, krasen_denev said:

Здравей и от мене!

С удоволствие бих прочел,някой,твой разказ,за планинските части на Сащ! А и ако ни пуснеш бонус някоя друга снимка ще стане още по-интересно.

 

Добре дошла,отново!

Сложих много снимки в пътеписа. Чакам одобрение. Дано ти хареса!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Охооо щатската банда се увеличава с всеки изминал ден. Имахме нужда от малко раздвижване на тази част от света 😄

 

Добре дошла, Мария!

Очакваме с интерес твоите разкази и снимки. 😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 часа, Marusinka каза:

Сложих много снимки в пътеписа. Чакам одобрение. Дано ти хареса!

Хареса ми ама дай продължението де.😀

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.