Прескочи до съдържание

Здравейте пътешественици ::)


Препоръчани мнения

Казвам се Десислава и ми е много приятно да се намирам в този форум. Открих го от дума на дума и веднага се регистрирах и сега ще следя с интерес различните теми. 

Родом съм от София, но от началото на годината се преместих в Пловдив и вече живея там. Последните две години изкарах в Китай, където работех, но имах и възможност доволно да попътувам из тази страна. Също моя голяма страст е Южна Америка, а Перу е държавата, в която ще мога да се връщам непрекъснато. Целомечта ми е да ида на великденските острови и южния полюс, а следващото пътешествие, което планирам да планирам ще е Иран! 

Това на кратко съм аз - драго ми е да се запознаем ::)

  • Харесвам 24
Връзка към мнение
преди 9 часа, Susu каза:

Това на кратко съм аз - драго ми е да се запознаем ::)

Добре дошла!😃 Без съмнение, тук ще ти е и приятно, и полезно!:yes:

Връзка към мнение
преди 14 часа, Meidj каза:

Харесва ми тази думичка - целомечта 🙂

Къде в Китай, ако не е тайна?

В Китай основно бях в Чончин, но пътувах за удоволствие и из другите провинции. Впечатлена съм много от Чинхай, Гансу и Гуанши, разбира се Тибет беше уникално. От Пекин дори не съм разочарована, тъй като очакванията ми бяха много много ниски и честно казано от една страна съжалявам, че отидох, но пък от друга се видях с приятелка там ::) и видях малката Потала, а и ходих по заледено езеро. 

Естествено ми останаха още много места за посещение ::) 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла 🙂 Имаш очевидно много да разказваш и споделяш 🙂 Ще се радвам да прочета някой пътепис за затънтени малки китайски местенца 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.