Прескочи до съдържание

Karlsruhe/Baden-Baden - София


Препоръчани мнения

Искам да купя 2 билета Karlsruhe/Baden-Baden - Sofia с Ryan air на 31 октомври като възможен вариант за връщане след последния полет до Базел. Цената му обаче се вдигна двойно и повече в рамките на ден. Преди 2 седмици беше 16 евро, после спадна на 12, след това на 10 и в деня с промоцията се качи на 25 евро, а в момента има само 3 останали места на цена 28 евро.  Има ли шанс според вас да падне отново под 20 евро? Или да търся начини да ги купя през посредник...

Връзка към мнение

Октомври е нисък сезон, полетът е в сряда, което е нисък ден от седмицата 🙂 Т.е., ако трябваше да хвърлям боб - според мен е възможно пак да паднат цените. Но категорично мнение трудно може да се даде 🙂 С оглед на това, че датата е фиксирана, според мен купувай...освен ако не си склонна да зачеркнеш пътуването, ако цената скочи на 50-60 евро и нагоре. 

 

А играта през посредници винаги си я има, независимо от базовата цена на полета. Ако ти се занимава и има текущи опции, може да си заслужава, прегледай последните страници на румбо темата 🙂

Връзка към мнение

а може и да са се светнали, че техният полет ще е опция за хора в района, отишли с последния на Уиз за Базел и затова да са вдигнали цените

 

 

Връзка към мнение

@Георги, моля те да изтриеш темата, защото аз гледах, търсих, но не открих от къде мога да го направя. В крайна сметка билетите ги взехме през аржентинския посредник с много добра отстъпка. 🙂

Връзка към мнение
преди 1 минута , mary_shery каза:

@Георги, моля те да изтриеш темата, защото аз гледах, търсих, но не открих от къде мога да го направя. В крайна сметка билетите ги взехме през аржентинския посредник с много добра отстъпка. 🙂

Има причина да не можеш да го направиш 🙂 Темата все пак може да е полезна за някой, който също се чуди как да навърже Базел, дори да не е точно твоето питане на твоите дати. 

Връзка към мнение

Цената все още си стои същата, но с намалението през аржентинците стана 19 евро. А и аз съм от хората с билети за последния полет до Базел с връщане от Баден-Баден.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.