Прескочи до съдържание

Абсолютно начинаещи


Препоръчани мнения

Здравейте на всички!

Казвам се Снежка, на 40 години съм, от София, и не съм пътувала по света почти никак. Излизанията ми от България се броят на пръстите на едната ръка - Чехия преди 25 години, Франция преди 19, Македония преди 22-23 години и Гърция (къмпинг) преди 9 години. 

Омъжена съм и децата ми вече поотраснаха, освен най-малкото и със съпруга ми вече изнемогваме без пътувания в чужбина 😉. Преди да се родят децата бяхме страстни стопаджии и бихме продължили със автостопа, но не бихме се отказали и от самолетни пътувания, естествено 😉 ! Първите ни цели са европейските столици и природни забележителности, но нямаме строг ред на предпочитанията. В момента планирам първото пътуване, за което ще пусна въпроси в друг раздел, предполагам!

Надявам се най-после да започнем отново пътешествията със или без деца! 

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към мнение

Наслуки??? Ти да не си дъщеря на Сандвичаря?

 

Цитат

Чехия преди 25 години, Франция преди 19, Македония преди 22-23 години

Ако/когато посетиш тези места отново - бъди подготвена за сериозен шок. Не непременно в лошия смисъл на думата.

Редактирано от Goal & Boss
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Тук има ли Сандвичар?  Ама Наслуки всъщност е дъщеря на Артър Дент и Трилиън...

Просто това ми е ник-а от повечето форуми, в които съм се регистрирала последните 15 години!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Леле, май отдавна не съм чела Пътеводителя, съвсем забравих, че Артър се подвизаваше като Сандвичар!

За мен всъщност Сандвичаря е истински и се намира на ул. Брегалница почти на ъгъла с ул. Пиротска, в София, може би затова забравих за оригиналния!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.