Прескочи до съдържание

Бърза Атина на 14.10.18


Препоръчани мнения

Взех си билети за неделя 14.10.18, тръгване рано сутринта с Ryan и връщане късно вечерта с Wizz. За сега съм сам, ако има мераклии може да се присъедният.

Тотала е 30лв без схеми и търсачки, само с Уиз дискаунт

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Alexander каза:

Взех си билети за неделя 14.10.18, тръгване рано сутринта с Ryan и връщане късно вечерта с Wizz. За сега съм сам, ако има мераклии може да се присъедният.

Тотала е 30лв без схеми и търсачки, само с Уиз дискаунт

Сашо, ако искаш може да спретнем едно Бари за по кафе ноември или декември за един ден. 

Връзка към мнение
преди 7 минути , Alexander каза:

Не ми хареса този град, не бих го повторил.

Има ли как да  иде и да се върне човек в същия ден изобщо?

Може виж разписанието на Виз от ноември 

Връзка към мнение
преди 9 часа, Божидар каза:

Може виж разписанието на Виз от ноември 

Видях, ама за мен е безсмислено, реално остават 2-2,5 часа чисти..

Връзка към мнение
Георги Василев

Аз съм от 2 до 5.10 на ескейп гейминг там, то направо грехота по 6 евро билета, чак ме е яд, че нямам отпуска да ида пак. 🙂 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Василев
преди 27 минути , Alexander каза:

Аз съм взел билет за неделя, не хабя отпуска

Е аз нямах много избор, защото трябваше няколко фактора да съобразя, а и тази година не мога да се оплача от отпуска, но офертите дойдоха на скоро. 🙂

Връзка към мнение

Как ви излизат сметките за такова пътуване с транспорт от-до летището в София, после сравнително скъпия трансфер в Атина?

Връзка към мнение

Ами аз и без това не виждам смисъл да нощувам в Атина, а не съм бил там.

Няма как да я видя за по-малко пари така или иначе. До летище София ми е 6-7лв в посока с такси.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Василев
преди 58 минути , bad kid каза:

Как ви излизат сметките за такова пътуване с транспорт от-до летището в София, после сравнително скъпия трансфер в Атина?

Метро до Т2, после от Атина летище до града има за 5-6 евро бусове. В самата атина 24 часова карта за транспорт е около 5 евро мисля. Зареждаш раницата само с храна и тръгваш. Да, пак си е някакъв разход, но както каза и Alexander си е опция за едно виждане "на бързо" 🙂 🙂

Редактирано от Георги Василев
грешка
Връзка към мнение

Ясно, за мене е убийствено такова препускане, бих направил поне една нощувка, принципно след ранно ставане за полет едвам кретам същия ден.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Василев
преди 14 минути , bad kid каза:

Ясно, за мене е убийствено такова препускане, бих направил поне една нощувка, принципно след ранно ставане за полет едвам кретам същия ден.

Абсолютно си прав и веднага се съгласявам, това си е тежка мисия, но примерно аз, ако имам цел поставена, да рчем както аз ще ида до Атина за има няма 2 1/2 дни имам цел която много искам, а имено Escape room които са с продължителност 90 - 120 минути и цялото време ще изкарам в надпревара със себе си и времето и ще оцелявам в условия на survival mode 🙂 🙂 Ще съм на куче след 4-5 стая, ама кеф цена няма 😄 Искам да кажа, че аз примерно поставя ли цел да видя например Айфеловата кула по изгрев, Фонтана Ди Треви по залез, Бурж Калифа еди кога си, не ме интересува дали съм мръсен, гладен, жаден....драпам, за да си изпълня мисията, след това ще го мисля, както се е и случвало де 😄 Екстремизъм си е понякога.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

О, и аз съм го правил, например Барселона за 2 дни и половина с разглеждане на всичко, като се включва и Сонар бай найт до 6 сутринта и висене пред Ноу Камп за репетиция на Ю2.... 😁

но се убива кефа с такова препускане...

Редактирано от bad kid
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Василев
В момента, bad kid каза:

О, и аз съм го правил, например Барселона за 2 дни и половина с разглеждане на всичко, като се включва и Сонар бай найт до 6 сутринта.... 😁

но се убива кефа с такова препускане...

Абе тъй тъй, дето се казва всяко от тях има тръпка, но да, не е за перманентно изживяване, веднъж, дваж годишно мога, повече.....склонен съм да пасувам, освен, ако не е някаква гранде цел 😄 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.