Прескочи до съдържание

Locarry - страница за споделяне на багаж и какво ли не


Препоръчани мнения

Locarry

 

Прочетох за това в Дневник. Накратко, японец заимства идеята на Airbnb за наемане на всякакъв багаж (за семейни половинки не се споменава нищо засега) на място.

Сайтът все още не е активен в България, но от това, което се вижда, се предлага фотографска техника, дрехи (почти всякакви), джапанки (с гъбички, също местни).

 

Тази услуга вероятно може да просъществува само в Япония. Просто си представям как някой наема фотоапарат за 30 долара на ден и ... не се връща повече.

 

Какви ли още ниши стоят неразкрити...

 

 

Редактирано от Zaro
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Наем на фотоапарат има на много места, дори в България имаше. От фотомагазина, със застраховка, лични документи. Аз съм взимал.

И преди няколко години някакъв беше избягал с техниката, не знам какво стана накрая.

Връзка към мнение
преди 12 часа, Zaro каза:

Просто си представям как някой наема фотоапарат за 30 долара на ден и ... не се връща повече.

Може би с голям депозит може да се контролира. Дрехи и такива неща не бих наел, но определено се е случвало да купувам разни вещи само заради едно пътуване, които в последствие да не ми трябват. Улеснена и глобална процедура според мен има шанс за успех. Преди да ходя в Исландия търсих наем на статив за камера, ама в еди кой си магазин, ама с еди какво си работно време, ама не се знае дали имат налични...в крайна сметка трябваше да го купувам. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.