Прескочи до съдържание

Андалусия 2019


Препоръчани мнения

Здравейте пътешественици,

 

Търся хора за възможно пътуване/екскурзия до Андалусия през април или май 2019. За сега няма конкретен план. Желая да посетя Севиля, Гранада, Кордоба, Малага, Ронда, Кадис и Гибралтар. Съществува и възможност да се добавяи Валенсия или Аликанте, ако полетите бъдат от/до там.

 

Който проявава интерес, нека пише.

 

Благодаря предварително 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз я искам и още се чудя как да я направя. Уиз спират Малага, която е най-удобна. Правих маршрути от Аликанте, гледах разстояния, време, цени, но нещо не ми харесват много. При възможност ще ги сложа, сега съм на телефон.

Валенсия иска поне 2 дни, била съм и смятам, че при съчетаване с нея, би се удължило много. Тя заслужава самостоятелно да се посети.

Връзка към мнение

Не знаех, че спират полетите до Малага. Аз понеже също смятах правих маршрути и останових, че май цените на екскурзиите с турагенция са по-евтини, а те си предлагат екскурзии с полет до и от Малага. Хм... Ще го мисля, защото турагенция ми е краен вариант... 

Връзка към мнение

До Малага летят и доста други авиокомпании, да не са само Уиз! 😀 Аз това лято летях София - Малага през Истанбул с Търкиш. 

Имате, разбира се, директния полет на България Ер, но с тях трябва да се внимава, много полети анулират през лятото и не може да се разчита. 

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Малага е перфектното летище, че има директен, от Букурещ също пускат директен до Севиля, но по-скъпичък. Има и с прекачвания до Херес, Севиля и Гранада, дори и Гибралтар 🙂

 

Сега ще кажа аз как бях тази година.Може би трябва и по-подробно утре.

 

0ден вечерта София-Малага спане в Алхесирас с влак до Фуенхирола и автобус после до Алхесирас.

1ден ЛаЛинеа-Гибралтар и вечерта в Севиля-Реал Мадрид 3-0 мача спане в Севиля

2ден Севиля (минахме през Херес преди това не е нищо особено само транзит за бързо)

3ден Кордоба

4ден Гранада

5ден Гранада и обратно в Алхесирас вечерта

6ден Кадиз и обратно в Алхесирас

7ден Ронда и Малага и вечерта полет за София.

 

Грешката ми бе единствено, че останах 1 ден допълнително в Севиля и Ронда мина нанагорно и за 1 час само.

Едва ли ще има шанс за Валенсия и другите, защото са далеко и трябва повече време.

Имам много за разказване.

Гранада и Малага са си за 1ден и половина , 2 дори и са най-добрите из между Андалусия, но всяко място има своя чар.

 

 

 

 

 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.