Прескочи до съдържание

Затворен хотел, а се продава в orbitz.com


stani.m

Препоръчани мнения

Мисля да резервирам един хотел през orbitz, но съм сигурна че хотела ще е затворен, няма да работи, в букинг не го дава, а в orbitz ми дава да резервирам. Какво правя ако на място наистина хотела не работи? Ще ме настанят ли в друг?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 25 минути , stani.m каза:

Мисля да резервирам един хотел през orbitz, но съм сигурна че хотела ще е затворен, няма да работи, в букинг не го дава, а в orbitz ми дава да резервирам. Какво правя ако на място наистина хотела не работи? Ще ме настанят ли в друг?

Харесай си друг, като знаеш, че е затворен, защо ти трябва, да си създаваш проблем?

Връзка към мнение

Най-вероятно ще ти предложат, но никой не може да ти гарантира със сигурност. Освен това ако в Букинг го няма хотела не значи, че е затворен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Може би неправилно се изразих, мисля да резервирам за м.октомври, а знам че хотела затваря до края на септември. Но в orbitz и amoma има налични стаи и мога да резервирам. Затова се чудя как ще процедират после.

 

Връзка към мнение
преди 2 часа, stani.m каза:

Може би неправилно се изразих, мисля да резервирам за м.октомври, а знам че хотела затваря до края на септември. Но в orbitz и amoma има налични стаи и мога да резервирам. Затова се чудя как ще процедират после.

 

А защо просто не попиташ хотела дали ще работят?

Пък после пак си резервирай през където искаш.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.