Прескочи до съдържание

Здравейте магеланци


Препоръчани мнения

Казвам се Росен Стефанов и съм един от тези които винаги ги "сърбят" куфарите. Със семейството ми пътуваме често като в началото започнахме с близки и "комшийски" трипове, а впоследствие  апетита дойде с яденето. Имахме щастието и възможността да посетим екзотични дестинации като Бали, Малдиви, Занзибар, Мексико а след броени дни живот и здраве Доминикана ни очаква. Очаровани бяхме и от Египет, Мароко и Дубай. Мечтая за Азия и най-вече Япония. Интереса към организиране на екскурзия дотам ме доведе до тази група, за която не знаех. Надявам се да бъда полезен за всички интересуващи се от подробности около дестинациите които съм посетил, и разчитам на инфо и помощ за въпросите вълнуващи ме около предстоящи и вълнуващи пътешествия. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

"Сърбят куфарите" е як термин 🙂 

 

Добре дошъл, имаме отворени подфоруми за някои от местата, които си посетил, чувствай се свободен да се включваш там, дори да е по въпрос който изглежда отговорен. Допълнителна гледна точка винаги е полезна 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошъл!

И ние като влизаме в този форум започва да ни сърби всичко, искаме да отидем навсякъде 😂

Нищо чудно другата година да има Магеланска инвазия в Япония 😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.