Прескочи до съдържание

Плажове около Лече и Галиполи


centerOO

Препоръчани мнения

Здравейте,

бих искал да ме посъветвате кои плажове и градчета в Южна Италия  около Лече и Галиполи да не пропусна.

Пътуваме с жена ми с Уиз ер на 03.10. до Бари по обед, запазил съм кола под наем и плана ми горе-долу е следния:

- 03.10.  12,45 София-Бари,  с кола до Лече, където съм запазил 2 нощувки- hotel Wish , настаняване и ако е хубаво времето плаж наблизо- до 20-30км.

- вечерта малко Барок в Лече, хапване и пийване  / ако ми препоръчате нещо ще се радвам/

- 04.10.  лежерна закуска за жена ми, за мен само еспресо и... скитане -ако е хубаво времето плаж и култура, ако е лошо само култура и ...

- 05.10 . същото , след обяд към Галиполи  и настаняване наблизо / 19 км /във Фелине, плаж или скитане

- 06.10 по крайбрежието до Таранто с плаж или скитане спорад времето , вечеря в Галиполи или някъде наблизо по крайбрежието, нощувка пак във Фелине Li Brilli

- 07.10 лежерна закуска за жена ми, за мен само еспресо и... скитане -ако е хубаво времето плаж и култура, ако е лошо само култура и после 13,40 Бари-София

 

Връзка към мнение

 

 

Сезонът приключва вече, но дано имате късмет с времето

 

По пътя към Таранто са хубави плажовете от Порто Чезарео на север

Моят фаворит е Пунта Прошуто

 

До Галиполи - Пунта Делла Суина

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря!

Да, времето сега се скофти, но когато планирах и купувах самолетните билети ми се струваше добра идея за късно море в началото на октомври на тока на ботуша, още повече че миналата година на 27 октомври в Сицилия в Таормина се наслаждавахме на хубаво слънце и плаж, водата беше топла и не поплувах само защото от България тръгнах след есенен вирус/грип.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.