Прескочи до съдържание

Привет пътешественици и мечтатели :)


Препоръчани мнения

Привет магеланци 🙂

 

Преди две седмици, търсейки информация относно туристическа виза за САЩ, попаднах на форума и от тогава съм като пристрастена. Чета и не спирам, толкова много инетересни пътеписи и истории. 

Много се радвам, че има толкова много българи обичащи да пътуват по света и готови да споделят опита си и да помогнат и на други пътешественици в организирането на пътуванията.

 

Казвам се  Веляна и от няколко години живея в Швейцария. Обожавам да пътувам и да се срещам с нови хора и култури, да опитвам разни екзотични вкусотии, да наблюдвам как живеят хората в различните държави , на какво се радват и какво ги прави щастливи 🙂 

2018 година имах удоволствието да посрещна на Сейшелските острови, след което успях да посетя о-в Мадейра, да се насладя на Лаго Маджоре в Италия, Валенсия, Стокхолм, Копенхаген, както и да направя някой друг планински преход в Южен Тирол (Италия). 

На 17 ноември ще се впусна в последното за тази година прикючение Гватемала и евентуално Мексико:)

Пожелавам на всички вълнуващи и незабравими пътувания. Ще се радвам ако мога са помогна на някой с опита който имам в пътуванията 🌞🌞🌞

 

  • Харесвам 27
Връзка към мнение

Добре дошла!

 

преди 11 часа, Velyana каза:

от няколко години живея в Швейцария

Ей тука вече грозна завист ме обзе... :laugh: 

Без да съм живяла там, Швейцария ще остане в сърцето ми като едно от най-красивите и уредени места на света! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.