Прескочи до съдържание

Посещение на държава в Азия


taipan

Препоръчани мнения

Здравейте,

Искам със съпругата ми да направим пътешествие до Азия, като нямаме фаворит държава. Плануваме да е края на пролет 2019г. или края на лято 2019г. Идеята ни е, ако може да се съчетае екскурзия със снимки, кулинарни преживявания улична храна, разглеждане на държава и няколко града, и евентуално почивка с плажуване за 10-на дни. Целият престой ще бъде 14-16 дни.

Можете ли да препоръчате държава и дестинация, респективно да търся изгодни самолетни билети, като нямам претенции за полетите, ако може и с престой, от близка и по-далечна европейска държава излитане и др. Ако имате по-добри предложения и идеи, насреща съм да ги обмисля.

Спорен уикенд!

Редактирано от taipan
Връзка към мнение
преди 16 минути , taipan каза:

Не се ориентирам във форума добре. Може ли линк.

Заповядай:

 

 

Предполагам ще получиш отговори, защото Азия е любима дестинация тук. Аз самата си обмислям отговора...

Връзка към мнение

Да, аз разглеждам за Виетнам, Тайланд, Камбоджа, Филипини, Индонезия, Шри Ланка и Малдивите. Като по-желана дата ми е от септември до към края на 2019г. за една от тези държави.

Връзка към мнение

За Тайланд май-юни си е рисковано за валежи. Може би Индонезия е по-добър вариант за периода. И разбира се Япония

Връзка към мнение
преди 17 минути , Роми каза:

За Тайланд май-юни си е рисковано за валежи. Може би Индонезия е по-добър вариант за периода. И разбира се Япония

Япония е извън бюджета ми за сега. Все още няма полети за септември - декември 2019г. търсачките не откриват.

Редактирано от taipan
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, taipan каза:

Не се ориентирам във форума добре. Може ли линк.

Имах предвид това, но не можех да копирам.

 

  •  
Връзка към мнение

Ако е Тайланд не ходете септември - октомври, тогава е пикът на дъждовния сезон. Тези месеци са за Индонезия. Декември Тайланд е ок.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 27.10.2018 г. в 16:49, T.E.Lawrence каза:

Ако е Тайланд не ходете септември - октомври, тогава е пикът на дъждовния сезон. Тези месеци са за Индонезия. Декември Тайланд е ок.

Честно казано ще седя датите, и където се появи евтин полет ще е там.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.