Прескочи до съдържание

Търся място за настаняване с горещ минерален басейн


Lindt

Препоръчани мнения

Дойде  и даже почти свърши есента, времето за разходки се съкрати драстично, но все още не ми се седи в София през уикенда. Та молбата ми е този път е ако някой може да препоръча къща за гости с минерален горещ басейн, сауна в живописен район, да не се стеснява да пише 🙂

Приемам и съвети за спа хотели, конкретни селища, подходящи за мързелив отдих, въобще хубави местенца из родината. 

А най-спешно търся настаняване за идната събота в посока Павел баня, но предпочитам да не бъде там 😉

Връзка към мнение
преди 1 минута , Цвете каза:

Разгледай Огняново, казват, че водата там била вълшебна. Аз много добре понасям действието и 🙂

🙂 Там преди 2 седмици по препоръка на колега спахме в най-гадния хотел.  Не присъства в букинг, иначе справедливо бих го оценила с 2,7. Тоест не препоръчвам хотел Петрелийски. Може би при други обстоятелства нямаше да придобия алергия към мястото 😄

Та мисълта ми е, че в Огняново вече бяхме, разгледахме и най-много харесахме разходката в Добринище на връщане. 

Това да не звучи все едно съм капризна, други гадни нощувки не сме имали тази година никъде 🙂

  • Смея се 2
Връзка към мнение

Доста басейни и СПА съм обиколила, според мен от Старосел по-хубаво няма. Външният басейн, сауната, вътрешният, джакузитата, виненият скраб за 5лв., на вътрешния басейн сервират домашно винце.... Стая за релакс. Прекрасна храна. Тракийска гробница наблизо. Пиша от телефона в момента, иначе бих изписала още 20 реда. 😀

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Линд, аз бих ти препоръчала горещо последното ни откритие - https://sredna-gora.net/m хотел. Средна гора 2 в Стрелча. Басейна е външен, но е много много топъл, идеален е и за есен и за зима, много хубава гледка, пиеш си питието в горещия басейн и гледаш планината, евтино е, и ресторанта е евтин и хубав, страхотен район за разходка, пренебрегнат незаслужено. Обаче, тъй като е евтино и достъпно, млади хора рядко има. Повечето са по-зрели. Ако това не е проблем... Била съм на много спа хотели в България, любим ми е Гранд ХОТЕЛ Поморие, но там е друг тип почивка. Велинград не ни кефи, надути цени и лошо качество, Хисаря е що годе ок, но и там усещането е друго. Ето и снимка от терасата на стаята. Хотелчето е чисто ново. Има о средна гора 1,с по хубав ресторант, но басейна няма гледка. 

FB_IMG_1540753380236.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, Lindt каза:

Там преди 2 седмици по препоръка на колега спахме в най-гадния хотел.

Да се пробвам и аз: http://www.flora-eco.com/

 

Като плюс можеш да считаш, че се намира до Пазарджик - градът, който съдържа всички букви на Париж.

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 5 минути , luba_rizova каза:

Линд, аз бих ти препоръчала горещо последното ни откритие - https://sredna-gora.net/m хотел. Средна гора 2 в Стрелча. Басейна е външен, но е много много топъл, идеален е и за есен и за зима, много хубава гледка, пиеш си питието в горещия басейн и гледаш планината, евтино е, и ресторанта е евтин и хубав, страхотен район за разходка, пренебрегнат незаслужено. Обаче, тъй като е евтино и достъпно, млади хора рядко има. Повечето са по-зрели. Ако това не е проблем... Била съм на много спа хотели в България, любим ми е Гранд ХОТЕЛ Поморие, но там е друг тип почивка. Велинград не ни кефи, надути цени и лошо качество, Хисаря е що годе ок, но и там усещането е друго. Ето и снимка от терасата на стаята. Хотелчето е чисто ново. Има о средна гора 1,с по хубав ресторант, но басейна няма гледка. 

FB_IMG_1540753380236.jpg

Благодаря!

Май имат свободни места за уикенда. Аз се опитвам да направя подарък на сестра ми, като варирам между изпращане на младата двойка в наистина хубав спа хотел и пълна какафония с майки, сестри и братовчеди. Тя идва винаги за малко и иска да се види с всички приятели, роднини и тн, за мой ужас едновременно. Лошото е, че и за двете ми стратегии е малко късно, ама така е като си купува билетите до София в последния момент. 

Старосел и Камен бряг са напълно заети. Сходно положение с всичко от класациите на Спа хотели. Ще й пратя твоето предложение и ще видя какво мисли, мен ме спечели с горещия басейн и сауна, толкова ми трябва.

преди 11 минути , Goal & Boss каза:

Да се пробвам и аз: http://www.flora-eco.com/

 

Като плюс можеш да считаш, че се намира до Пазарджик - градът, който съдържа всички букви на Париж.

Конна езда, може и да проработи за задачата ми. Може ли и лични впечатления? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Lindt каза:

Конна езда, може и да проработи за задачата ми. Може ли и лични впечатления? 

Лични впечатления не мога да ти дам (аз съм от хората, които, както казваше един колега, пърдят във ваната и си правят жакузи), но съм пращал други хора там и отзивите бяха отлични. Плюс това селото е близко на сърцето на пазарджишкия кмет, та е доста добре поддържано (пътища, инфраструктура и т.н.)

 

А и...

преди 5 минути , Lindt каза:

Аз се опитвам да направя подарък на сестра ми, като варирам между изпращане на младата двойка в наистина хубав спа хотел и пълна какафония с майки, сестри и братовчеди.

А те:

Цитат

Това са само някои от причините да посетиш нашия СПА център:

  • Получаваш лично време единствено и само за себе си.
  • Романтично пътешествие за теб и твоя любим/а.
  • Време с твоята дъщеря / сестра / майка.

Тъкмо одеве се дивих и се чудих на това, но се оказа, че хората си разбират от работата и са професионалисти - знаят каква стръв да сложат на кукичката.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз харесвам и спа-то на Белчин гардън. Има голям вътрешен плувен басейн с гледка /външният е още по-готин, но за студено време не става/, римска баня /на мен ми е любима/ и стандартните други глезотии. Освен това е на няма 60-тина километра от София, а за дневна разходка може да се иде на Цари Мали град. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
3 hours ago, Lindt said:

Дойде  и даже почти свърши есента, времето за разходки се съкрати драстично, но все още не ми се седи в София през уикенда. Та молбата ми е този път е ако някой може да препоръча къща за гости с минерален горещ басейн, сауна в живописен район, да не се стеснява да пише 🙂

Приемам и съвети за спа хотели, конкретни селища, подходящи за мързелив отдих, въобще хубави местенца из родината. 

А най-спешно търся настаняване за идната събота в посока Павел баня, но предпочитам да не бъде там 😉

Римска Баня в с. Баня 🙂  Има голям басейн и голям спа център. Или други хотели с бесейни в селото (Аспа Вила например също е добър)

Недей да ходиш в Банско ако искаш минерален басейн, защото там водата не извира, а я карат с цистерни и смятай колко е "минерална". Докато повечето хотели в с. Баня са директно захранвани с минерална вода (тези двата хотела на 100%)

Редактирано от Ou7law
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.