Прескочи до съдържание

Черен петък 2018


Препоръчани мнения

според мен миналогодишното такова перо екстра им се изплати, цяла година ги наобикаляме тези сайтове, трафик, реклама - със сигурност са имали файда и извън пробутаните застраховки и други такси при по-невнимателните купувачи

 

ако не зарибят публиката с отстъпки, защо някой би купувал билет от посреднически сайт, който не е супер популярен /тип експедиа и тн/, и който по правило би продавал хем по-скъпо от официалния сайт, хем комуникацията по повод промени на полетите силно се обременява? а сега и още повече - отстъпка в диапазона на 5 евро директно почти се изяжда от разликата в по-скъпото доплащане за багаж или priority след резервацията на официалния сайт, така че ако са далновидни сега е моментът да пуснат нещо по-читаво, ако не - здраве да е :smile:

 

иначе и аз, като повечето тук, през такива дни бих си купила единствено и само полети/хотел, чиято цена съм наблюдавала достатъчно дълго, за да съм убедена, че намалението е реално и шансът да има по-добра оферта в бъдеще е силно минимален..... към места, които не съм проучвала предварително, очевидно значи, че не съм имала интерес, но бих развила някакъв такъв, ако ги дават безплатно :grin:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

След като ми писна да се занимавам с Експедия и светкавичните кодове,резервирах хотел през букинг с линк от приятел за 15$,от мой към мой профил.После им показах по-ниската цена в Експедия и те ми обещаха връщане на разликата след представяне на фактура от хотела.Така без имагинерни кодове смъкнах към 40% от първоначалната цена🙂

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 7
  • Браво 4
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 10 минути , iMari каза:

След като ми писна да се занимавам с Експедия и светкавичните кодове,резервирах хотел през букинг с линк от приятел за 15$,от мой към мой профил.После им показах по-ниската цена в Експедия и те ми обещаха връщане на разликата след представяне на фактура от хотела.Така без имагинерни кодове смъкнах към 40% от първоначалната цена🙂

Е ти как им показа цена в Експедия с 40% по-ниска. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 23.11.2018 г. в 19:25, ven62 каза:

 

Само @Георги Матеев и @жена ми успяха да си въведат кодовете.

… И сега не знам за кое да ме е по яд. :fuk:

:grin:

 

преди 18 часа, stanimir каза:

Май само колегата на Матеев и съпругата на ven62. 

ven, приятелю, съжалявам че трябва да го кажа, обаче се опасявам, че след тая случка, вече ще си известен във форума не като ven62, а като "съпругът на Съпругата на ven62"  :grin:

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 10
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 6 часа, Фил каза:

Тоя път я ковнах Expedia с 50%! :smile3: 
Специални благодарности на @Doctor Who за споделеното :

 в другата тема! 
Имаш 1 бира от мен! :good:

При мен кодът намали с 50% цената, но при плащането излезе съобщение за грешен код. Не зная къде е причината.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Фил каза:

 

ven, приятелю, съжалявам че трябва да го кажа, обаче се опасявам, че след тая случка, вече ще си известен във форума не като ven62, а като "съпругът на Съпругата на ven62"  :grin:

 

Аз така съм си известен и извън форума. :haha:

Лека-полека самоличността ми се разкрива.

:wink:

  • Смея се 8
Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз днес съм капо откъм cyber monday попадения, не че и рових много. За сметка на това катарците пък в какъв хотел ни настаниха в Доха, та не съм тъжен много 🙂 Това на снимката е само една част от лобито на Oryx Rotana...

20181126_070350.jpg

  • Харесвам 15
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, iMari каза:

Цената в Експедия беше по-ниска от тази в букинг с 10%,но линка за приятел смъква още 30%.

С тези 2*$15 носиш излишен риск. По-добре в такива случаи използвай линк, който връща GBP 25 и при това не е твой.

Също така трябва да им покажеш цената в Orbitz след прилагане на актуалния купон.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз пък съм доволна от днешните купони и благодаря на @macf1an.

Използвах купона за един комбиниран тур от Богота и намалих цената със 100 паунда.

Исках да ходя до солната църква в Сапакира и до едно градче на Юнеско Villa de Leyva в Колумбия. За второто място не успявах да намеря нищо под 350 евро, та се бях отказала от него заради цената. За църквата бях успяла да намеря тур за 50 евро. При избор на турове, се оказа, че ако си сам ти начислява поне двойна такса, а на места и повече. Така и не им разбрах ценообразуването.

Днес в Експедия намерих комбиниран тур на стойност 210 паунда и с купона успях да букна тура на цена 110 паунда, включващ и двете места. Така, че аз съм доволна.

  • Харесвам 9
  • Браво 9
Връзка към мнение
преди 5 часа, Георги Матеев каза:

Аз днес съм капо откъм cyber monday попадения, не че и рових много. За сметка на това катарците пък в какъв хотел ни настаниха в Доха, та не съм тъжен много 🙂 Това на снимката е само една част от лобито на Oryx Rotana...

20181126_070350.jpg

В хотела табелките на тоалетните като летището в Доха ли са?

image.png.86b8c38856464510a09796a8bb012943.png

  • Шок 1
  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, iMari каза:

След като ми писна да се занимавам с Експедия и светкавичните кодове,резервирах хотел през букинг с линк от приятел за 15$,от мой към мой профил.После им показах по-ниската цена в Експедия и те ми обещаха връщане на разликата след представяне на фактура от хотела.Така без имагинерни кодове смъкнах към 40% от първоначалната цена🙂

Аз не разбрах как става тая работа. Нали линка от приятел е кешбек, т.е. ти плащаш пълната цена и после те ти връщат по картата, как ще им докажеш колко ти излиза хотела?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В експидия цената е по-ниска преди кешбека от букинг , тоест букинг ще и възстановят разликата от 10% и допълнително ще вземе кешбека, та общо ставало 40%.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 10 часа, montepinar каза:

В хотела табелките на тоалетните като летището в Доха ли са?

image.png.86b8c38856464510a09796a8bb012943.png

Не съм виждал такива табелки нито на летището в Доха нито където и да е в Катар.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.