Прескочи до съдържание

Имате или нямате проблем с известията?


Препоръчани мнения

Т.е. червеното индикаторче до камбанката. 

 

Някои хора докладваха, че известията не винаги работят. За да тествам вчера си пуснах на мен всички възможни и втори ден поред тая камбанка свети като изоглавена :)

 

За това събирам мнения до колко е разпространен проблема или е изолиран. Има една стъпка, която мога да предприема, но тя ще нулира абонаментите на всички за всички теми, т.е. е малко агресивна. Искам да я правя само в краен случай, а и не съм сигурен че ще помогне. От друга страна, ако на повечето хора известията не ми работят всяка стъпка е оправдана. 

 

Та, работят ли ви известията коректно, не работят ли, и ако не работят конкретен тип известие ли не работи или всички? Всяка информация и детайл ще ми е от полза. 

Връзка към мнение

Имам известие, ако някой хареса мое мнение или ме цитира. Случвало се е да имам известие от тема, за която съм абонирана, но рядко. Например за темата, която аз отворих http://magelanci.com/topic/1341-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B8-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8/#entry22654  не получавам известие, ако някой пише там. А съм получавала известие напр. от темата Остров Сокотра.

 
Връзка към мнение

При мен никога не е мигало ако се пише по тема, за която съм абонирана. И понеже хич не чета инструкции, нямам представа дали ако аз съм пуснала тема и някой коментира трябва да получавам известия, та да си кажа - и там не ги получавам   :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При мен никога не е мигало ако се пише по тема, за която съм абонирана. И понеже хич не чета инструкции, нямам представа дали ако аз съм пуснала тема и някой коментира трябва да получавам известия, та да си кажа - и там не ги получавам   :)

 

Ами отиди в Настройките на профила си, там във опции за известяване и цъкай, където намериш за добре :) Има настройки по подразбиране, които съм ги направил по-пасивни умишлено за да не спамят хората, но може би трябва да ги поосвободя малко. Май доста хора не знаят въобще за известията, а са си ценна опция...

Връзка към мнение

Аз така или иначе чета всичко и като цяло не обръщам особено голямо внимание на известията, но винаги имам известия при "лайк" или цитат на мое мнение...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.