Прескочи до съдържание

Летища с транзитни коридори


Препоръчани мнения

Понякога е добре да се знае при кацане на непознато летище с късо време за следващ полет дали има такъв коридор. 

Сещам се за Барселона, Мадрид, Бергамо... 

Който се сети за други да допълва... 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да и на мен ми е важно за Бари дали има транзитен коридор,че мисля да правя разни хахави гимнастики:smile: За Бергамо -  преди време нямаше такъв коридор,може би е нещо ново.Там голямото предимство е,че през Вип салона може да ползваш fast track.

Връзка към мнение
преди 13 минути , iMari каза:

Да и на мен ми е важно за Бари дали има транзитен коридор,че мисля да правя разни хахави гимнастики:smile: За Бергамо -  преди време нямаше такъв коридор,може би е нещо ново.Там голямото предимство е,че през Вип салона може да ползваш fast track. 

Предимно за ЕС полети. Гледай да не  се хванеш за палците с късото прекачване извън ЕС

Връзка към мнение

To и за ЕС... Ако времето е толкова малко, та да ти трябва транзитен коридор, значи едни 20 мин закъснение съвсем ще обърнат колата...

Така поне си мисля де...

 

Връзка към мнение
преди 11 минути , Hollywood каза:

Предимно за ЕС полети. Гледай да не  се хванеш за палците с късото прекачване извън ЕС

Всъщност става въпрос за една муха,която точно ти @Hollywood ми пусна:smile::smile:Спомена,че от ноември един от самолетите на Уиз прави полет София- Бари,после Бари -Прага,Прага- Бари,Бари-София.Стана ясно,че ако искам да летя до Прага,не мога да остана в самолета:smile:Та затова питам има ли такъв коридор.

  • Браво 1
Връзка към мнение

На Шарлероа има, но не съм го ползвал никога . Ако не с Дайнърс може да се вземе от информация фаст трак пасс безплатно , но пак си трябва време...

В Любляна помня, чекогато идваш от Шенген ( не знам за други полети) те пускат направо на терминала (както е и на Мадрид пак от шенгенски и вътрешни полети) така, че не минаваш секюрити...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В Атина от вътрешен полет слизайки, ни вкараха в стерилната зона.Оттам излизаш направо при лентите за багаж.

В Истанбул Сабиха има транзитна зона.

То и в София Т1 като пристигаш пише транзитни пътници до проверката на документи.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.