Прескочи до съдържание

Рим и Милано за края на март, рано ли е да се резервира?


Препоръчани мнения

В духа на седмицата на промоцийте, да вмъкна едно питане. Ще ми се една разходка за семеен празник за 3-4 дена до Рим или Милано за 22 - 25 март. Сега ли му е времето да търся оферти или е рано?

Връзка към мнение

В духа на седмицата на промоцийте, да вмъкна едно питане. Ще ми се една разходка за семеен празник за 3-4 дена до Рим или Милано за 22 - 25 март. Сега ли му е времето да търся оферти или е рано?

 

С каква авиокомпания ще летите - национална или нискотарифна? Ако изберете нискотарифна още е рано да купувате билети, освен ако цената към този момент ви устройва.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

В духа на седмицата на промоцийте, да вмъкна едно питане. Ще ми се една разходка за семеен празник за 3-4 дена до Рим или Милано за 22 - 25 март. Сега ли му е времето да търся оферти или е рано?

Сега, не е рано.

Връзка към мнение

С каква авиокомпания ще летите - национална или нискотарифна? Ако изберете нискотарифна още е рано да купувате билети, освен ако цената към този момент ви устройва.

Ами смятам, че с по една малка раница ще се справим, така че - нискотарифна!

Не знам каква цена е нормална за тази дестинация, че досега само командировки платени служебно и не знам цените :blush:

Връзка към мнение

според мен пък е рано...но интернета ми просто е отвратителен и не мога да видя сайта на Уиз какви са цените в момента. Ако може да погледнеш wizzair.com и да пуснеш какво излиза ще преценим дали трябва да се бърза или може да се чака :)

Връзка към мнение

Много е скъпо още, прекалено е рано. Цени под 200 лева и до Рим, и до Милано няма. Двупосочно, разбира се.

Връзка към мнение

Добре де :)  съгласих се. Рано е.

Но аз имах предвид за 'стандартна' авиокомпания, а те точно сега си пускат промоциите за Януари-Март.

Връзка към мнение

Ами ще продължавам да дебна, наистина са доста високи, поне засега! За стандартна се връзват нещата, но няма прекалено голям смисъл, даже никакъв :)

Връзка към мнение

За стандартна се връзват нещата, но няма прекалено голям смисъл, даже никакъв :)

 

Напротив, винаги е за предпочитане да летиш със стандартна компания. Естествено, ако получиш цена от 100 лева двупосочно с нискотарифна си заслужава, но всичко по-нагоре не оправдава ползването на "виолетивите" за сметка на стандартна компания...

Връзка към мнение

Напротив, винаги е за предпочитане да летиш със стандартна компания. Естествено, ако получиш цена от 100 лева двупосочно с нискотарифна си заслужава, но всичко по-нагоре не оправдава ползването на "виолетивите" за сметка на стандартна компания...

 

 

Прав си, направо точно! :lol:

 

15.oктомври 2013

София - Бергамо  на виолетова цена  без членство и без куфар  254,99 lv

София - Малпенса с FB цена от  620.07 лв. :biggrin:

 

От  май 2014 FB  могат да правят  София Милано с междинно кацане в Рим. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Струва ми се, че започнахме да сравняваме круши с ябълки. Поставеното първоначално условие беше, че взимаме под внимание промоционалните ранни оферти на стандартна компания, които сравняваме с тези на нискотарифната компания. Другото е алабалистика...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И потенциален шанс темата да се превърне в дискусия номер 1000 за нискотарифните с/у традиционните! А истината е, че всеки си прави сметката индивидуално и преценява кое неудобство си струва спестяванията и кое не :)

 

За Дидко, казахме че е рано, но от друга страна ти трябват фиксирани дати, стига семейния празник да не може да се отложи :) Та проверявай ежеседмично да речем как се движат нещата, да не изпуснем питомното от много умуване :) Но това хипотетично де, 200лв са много за двупосочен и си залагам левия чепик, че ще падат цените. 

Връзка към мнение

На мен друго сравнение ми се струва като кон за кокошка :) Милано няма нищо общо с Рим, ако цените са близки и не сте ходили на нито едно от двете - задължително в Рим. Милано си е едно обикновено село, нищо повече :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И потенциален шанс темата да се превърне в дискусия номер 1000 за нискотарифните с/у традиционните! А истината е, че всеки си прави сметката индивидуално и преценява кое неудобство си струва спестяванията и кое не :)

 

За Дидко, казахме че е рано, но от друга страна ти трябват фиксирани дати, стига семейния празник да не може да се отложи :) Та проверявай ежеседмично да речем как се движат нещата, да не изпуснем питомното от много умуване :) Но това хипотетично де, 200лв са много за двупосочен и си залагам левия чепик, че ще падат цените. 

 

Не искам темата да се превърне в дискусия  за нискотарифните с/у традиционните, в крайна сметка всеки сам си решава.

Разбрах, че е рано, а и вие не един път го потвърдихте! Ще следя темата и не само нея :), пък за датите - ако трябва ще мръднат!

Връзка към мнение

И аз смея да дам своя глас за Рим. От едната страна имаме град-легенда, а от другата-най-неиталианско изглеждащият град в Италия (лично мнение).

Връзка към мнение

Тук всъщност не става дума за кой град е по-хубав, то едва ли може и спор да има.

Но от гледна точна на авиацията, Милано е по-напред и ако човек търси връзки, прекачвания, евтини билети, там може би са му по-добри шансовете.

То от това чудене Милано или Рим и Алиталия я докараха до там :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Няма база за сравнение Рим и Милано:-))...

погледни сайта на "Бългериа еър" за края на март до Рим .Съвсем нормални цени!!

около 240 лева.Като имаш избор за ранен и по-късен полет.

На същите дати Уиз са с около 40 лева по евтинки,но ще трябва да пътуваш без багаж,само с яке с огромни двобове:-)

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.