Прескочи до съдържание

Здравейте :)


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен, Магеланци.

 

Не ми се отдава дългото писане, та затова накратко: 

 

Казвам се Даниела и съм на 24. Хобита: колкото искаш – основно четене, рисуване, спорт, фотография и пътешествия разбира се.

Още от малка родителите ми се постараха да обикна пътешествията, макар и тогава само из родината. „Опознай родината си, за да я обикнеш”, е казал Алеко Константинов. Ама започнеш ли веднъж - след това лакомията за нови приключения е още по-голяма. Та сега обикаляме света с половинката когато имаме време и се организираме.

 

Мечтаната дестинация е Антарктида, но ще трябва да почака още известно време и няколко други /много на брой 😁/ по-малки екскурзии. 

 

Ще се радвам да обменяме информация, преживявания и снимки от приключенията по света.

 

ПП. Снимката е мое дело и е от о. Капри – едно от любимите ми места.

DSC04953.JPG

  • Харесвам 26
Връзка към мнение

Добре дошла! Силно се надявам и до Антрактида да стигнеш с ценните съвети от форума! :smile:

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря ви 😊

Не се и съмнявам, че ще стигнем и до Антарктида /и не само/, още повече имайки помощта и споделения опит на всички тук. 😊 

 

Като следваща дестинация обаче обмисляме Лондон или Амстердам /евентуално в края на януари/. И за сега чета усърдно и за двата града тук. Само се колебая колко дни да отделим - 3 дали са достатъчни като за първо посещение?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, Даника каза:

Като следваща дестинация обаче обмисляме Лондон или Амстердам /евентуално в края на януари/. И за сега чета усърдно и за двата града тук. Само се колебая колко дни да отделим - 3 дали са достатъчни като за първо посещение?

За Лондон са малко, за Амстердам по-става, но пък времето дали е подходящо в края на януари?!

Връзка към мнение
преди 9 часа, Mary каза:

За Лондон са малко, за Амстердам по-става, но пък времето дали е подходящо в края на януари?!

Като цяло времето не ни притеснява, стига да не е дъждовно. Може би е по-добре след като цъфнат лалетата, но не бих отказала да видя и зимен Амстердам. 

Относно Лондон - колко дни биха били достатъчни, като минимум? 

Връзка към мнение
преди 28 минути , Даника каза:

Относно Лондон - колко дни биха били достатъчни, като минимум? 

За мен поне 4-5 дни си трябват за първоначално опознаване на града.

Все пак всичко си зависи от пътуващите - ако нямате интерес към градски забележителности и музеи, тогава и два дни може да са достатъчни през зимата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.