Прескочи до съдържание

Великденски и майски празници 2019


Препоръчани мнения

Започнах да редя пъзела с почивни дни и отпуск за 2019. 

Гледам, че само с 3 работни дни отпуск ще може да се попътува цели 11 🙂 В главата ми се върти Ханой и околностите, ще сме с 5 годишната ни дъщеря, та... Моля, споделяйте вие къде и какво планирате, давайте идеи и препоръки. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Точно в този период бяхме във Виетнам и времето беше чудно. Валя един единствен ден до към обяд. Беше топло, но не беше чак неприятна жега. Мисля, че периода е много добър за там. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За точно тези дни планирам остров Мадейра. Времето би трябвало да е парфектното за там. Следя за билети, което ще е най-сложната част, имайки предвид всички прекачвания, които ще се наложат до там, но аз бих разгледала и още някой град на път за там. Искат ми се поне 10 дни на Мадейра. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, Alexander каза:

Мадейра е малък остров, чак 10 дни не знам какво би правила, освен, ако не искаш да се наслаждаваш просто.

На мен пък ми се струва, че няма да ми стигнат, защото искам да видя и изходя съответно по-интересните levadas, а те хич не са малко и отнемат време.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Русия. Билетите са купени и хотелите са запазени. Само чакам да стане Февруари месец и започвам да действам по въпроса с визите...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 1 час, eloena каза:

A също така със 7 дни отпуск стават 21 дни ваканция. Време е да открия Южна Америка, дано изпаднат билети!

Как става номера, аз ги изкарвам 16 ?

Връзка към мнение

На мен ми се върти в главата Египет. 3 дни в Хургада с 4 дневен круиз по Нил. Обаче, жената се тегли и неще да ходи в Египет, та нещата отиват на към аз сам. 😆

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Като има предвид горчивия ми опит от тази година, въздържам се да правя каквито и да са планове. Нещо звездите не ми се подреждат напоследък, та ще действам case by case. 😉 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Фил каза:

ЦЪК :wink3:

Опитваш се да ми саботираш първото пътуване до Централна Америка с тази оферта, но ще се преструвам, че не виждам 😉

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Точно с това се занимавах последните дни и ги наредих дългите уикенди през април, май и юни 🙂 

 

Преди 1 час, Lyubina каза:

Като има предвид горчивия ми опит от тази година, въздържам се да правя каквито и да са планове. Нещо звездите не ми се подреждат напоследък, та ще действам case by case. 😉 

Любина, това с неуредиците ще остане в тази година, старата, давай смело за следващата, ще видиш, че всичко ще е на шест 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На това се надяваме у дома, @zon, но засега сме решили да поизчакаме, да видим как ще тръгне годината.

Пък вдъхновение за пътешествия никога не липсва 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, Роми каза:

При мен Мавриций отново и за първи път Родригес

И на мен ми се ходи на Мавриций отново, края на април там времето ще е супер по моите разбирания. Имаш ли самолетни билети или тепърва ще ги дебнеш? 

 

Аз си мислех за Мароко или Тунис в този период, искам 2 в 1 екскурзия и почивка, което е любимата ми комбинация. Или ще измисля градска екскурзия на едно място, примерно Лисабон за 5 дни и след това почивка на друго място, примерно море в Испания за още 5 дни. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 19.11.2018 г. в 8:21, П.Кръстев каза:

Русия. Билетите са купени и хотелите са запазени. Само чакам да стане Февруари месец и започвам да действам по въпроса с визите... 

@П.Кръстев Може ли да споделиш през през къде ще пътувате и с коя компания?

 

П.С. Извинявай, намерих отговора:

 

Austrian Airlines, 260 евро на билет. 

07:00 София - Москва 13:25

17:30 Санкт Петербург - София 23:00

Редактирано от oli_mali
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

И аз ще помоля магеланци за мнение?...

Смених си работата и въобще не гледах какви са празниците тази година и чак днес ме светнаха, че с една отпуска от 2.5 и 3.5 става една хубава почивка от 6 дена.

Имам ищах за Любляна и Малта

- обаче

Адриа имат полети 2 -6, ама цената е вече 273 еврака..

Малта - Уиз летят дотам на втори и цената е приемлива, ама на 6-ти връщането е много тегаво.

 

Та май ще си остана тук и бих помолил някой да препоръча хубав хотел със СПА/басеин за няколко дена?

Връзка към мнение
преди 17 часа, rainbou1 каза:

И аз ще помоля магеланци за мнение?...

Смених си работата и въобще не гледах какви са празниците тази година и чак днес ме светнаха, че с една отпуска от 2.5 и 3.5 става една хубава почивка от 6 дена.

Имам ищах за Любляна и Малта

- обаче

Адриа имат полети 2 -6, ама цената е вече 273 еврака..

Малта - Уиз летят дотам на втори и цената е приемлива, ама на 6-ти връщането е много тегаво.

 

Та май ще си остана тук и бих помолил някой да препоръча хубав хотел със СПА/басеин за няколко дена?

Тези дни гледам хотелите на Св.Св.Константин и Елена за април и май.Около празниците не са от най-ниските цени,но излизат и добри оферти.Ето една за хотел 4*Сириус Бийч на брега на морето,с чисто нов СПА център с минерална вода.Нощувка със закуска излиза около

70лв за двама на https://www.cheaptickets.com/

с код за намаление springbreak.Има варианти за халв борд и ол инклузив на по-високи цени.Ако ти се занимава може да смъкнеш още цената през букинг с линкове от приятел,опцията за най-добра цена,но проверявай дали офертата там  включва ползване на   Спа центъра безплатно.

image.png.597c5876569918c19c8d6a02dc889652.png

Други хотели които може да разгледаш са Azalia,Astor gardens,Estreya palace&residense,Romance Splendid.В самия курорт срещу допълнително заплащане има нов СПА комплекс със всякакви екстри.

Това,което често правим е да резервираме нещо на що-годе добра цена с право на отмяна и да следим за добри оферти в последната минута.Много често излизат супер цени.Любим ми е Азалия,защото има голям басейн за плуване с минерална вода.В началото на годината разгледах новият 5*Astor gardens(на пръв поглед ми хареса),който има оферти с включен вход за гореспоменатият Спа комплекс.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Още едно предложение за 4*Апартхотел в Поморие,на брега на морето,20 евро на нощувка за двама.Примера е за 1-6май,но до края на май излизат подобни цени.Офертата е в Букинг,което значи,че значително може да се намали с линкове от приятел🙂:

image.png.c5eab0f8d79849d38bc5d442cd07888d.png

Редактирано от Мари Николова
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.