Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, Магеланци, 

Имам следния проблем и ще съм много благодарна, ако някой има опит и ми помогне. 

Преди седмица купих 4 билета от Уизеър за Барселона, 3-6 април.

Тъй като сайтът не ми позволи да купя билетите без Уиз дискаунт, закупих и такъв за групово членство на мое име.

В последствие се оказа, че още един пътник ще се присъедини към групата.Сега, когато искам да добява билет за него, автоматично излиза моето име и съобщение, че аз трябва да съм един от пътниците, които ще летят и всъщност не отчита, че аз вече ще летя с този полет.

Бихте ли ме посъветвали дали има все пак някаква опция да добавя билет?

Много благодаря.

Връзка към мнение

Не можете да добавите билет. Или ще трябва да си закупи и той членство през нов профил на негово име, или ще трябва да му вземете билет на цена без отстъпка.

Връзка към мнение

След като излезе твоето име от долу има тикче аз съм пътник, махаш тикчето и въвеждаш другото име. За този билет не може да се ползва намаление

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , Yabandzhieva каза:

След като излезе твоето име от долу има тикче аз съм пътник, махаш тикчето и въвеждаш другото име. За този билет не може да се ползва намаление

Да, защото условието е ти да си един от пътниците.

Връзка към мнение
преди 2 часа, Yabandzhieva каза:

След като излезе твоето име от долу има тикче аз съм пътник, махаш тикчето и въвеждаш другото име. За този билет не може да се ползва намаление

Само че ако още не са достъпни полетите за обикновени членове това няма да свърши работа.

Т.е. или ще чакате да ги пуснат за всички, или ще трябва да купите членство и на този човек.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
On 11/22/2018 at 3:43 PM, Yabandzhieva said:

След като излезе твоето име от долу има тикче аз съм пътник, махаш тикчето и въвеждаш другото име. За този билет не може да се ползва намаление

Благодаря на всички.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.