Прескочи до съдържание

София-Мелбърн-София


Препоръчани мнения

Времето вече окъся, чудя се дали катарците няма да пуснат промо, ама пък и не ми се чака много.

Редактирано от Тони
Връзка към мнение

И аз дебна за април и общо взето е същата суша... Ако ти се подскача до Атина, наскоро имаше добри цени със Scoot, поне в нашия случай дните са кът и те не са вариант. Просто наблюдавам със свито сърце и се успокоявам, че до април има време. 

Връзка към мнение
преди 3 часа, ECC каза:

Аз дебна билети за Канада и тези са на добра цена, макар и без багаж. Ама ми трябват за септември-октомври.

Връзка към мнение

Понеже времето окъся, а катарците нещо се поунесоха за моите дати, то взех София-Истанбул-Сингапур-Мелбърн с Търкиш,  с по 2 часа връзка в Истанбул и в Сингапур, като последната отсечка е с Куантас. 

Редактирано от Тони
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 1.12.2018 г. в 17:00, Тони каза:

Понеже времето окъся, а катарците нещо се поунесоха за моите дати, то взех София-Истанбул-Сингапур-Мелбърн с Търкиш,  с по 2 часа връзка в Истанбул и в Сингапур, като последната отсечка е с Куантас. 

А на каква цена? В тия дълги полети даже може да е бонус да разделиш на две, бордингите може да са досадни, ама поне да се разтъпче малко човек. 

Редактирано от Георги
Връзка към мнение

На един билет са и не са на хубава цена, но понеже абсолютно не можех да мърдам с датите, нямах много варианти. 1000 евро, за пръв път плащам толкова много за билет до там, но като бавих нещата, така е.

Не ми се пътува от другаде, че ще загубя време, иначе имаше хубава цена от Лондон с Брунейските /около 800 долара/ и с двучасов стоп само, но щях да загубя още ден от-до Лондон, а го нямам.

Между другото, оня ден имаше някакви оферти от Лондон за април за по 500 и нещо евра, ама не помня точно с коя авиокомпания бяха.

Редактирано от Тони
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.