Прескочи до съдържание

Говорим по телефона вече...


Polina

Препоръчани мнения

Ох, тъпомер им трябва на тези, ТЪПОМЕЕЕЕР :)

малко им е :)

заслужават да бъдат завинаги забранени за цитиране в този форум  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

http://nixanbal.com/pada-zabranata-za-polzvane-na-smartfoni-i-druga-elektronika-v-samoleta

 

Незнам дали е валидно вече за Европа, но точно на 31 Октомври с Wizz си вадя телефона да му сложа

"Самолетен режим" и няква тъпа стюардеса идва

и ми казва "Моля ви да спрете да снимате вече" wtf... ?!? как ме ядоса, незнам как не отнесе един цигански шамар :) После нарочно снимах понеже е много отворена :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оф, то пък ако не говорим,  голяма драма! Сякаш може да се реши нещо във въздуха. Глобални проблеми лежат на плещите на пътуващите...Брей, как сме живяли досега без телефони. Ядосвам се нещо :mad:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Само се зачудих трафикът от апликацията, напр. споменатия Viber, какво ползва като преносна среда, ако не вид "мобилна мрежа"... :)

Иначе похвална мярка на ЕАСА. Но някой трябва да разясни новите нотбуци, които се отдлелят от клавиатурата и стават на таблети, разрешени ли са или са забранени :lol: 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Но някой трябва да разясни новите нотбуци, които се отдлелят от клавиатурата и стават на таблети, разрешени ли са или са забранени :lol:

Е, стига де, нямаш си и ти друга работа...сега ще спрат директивата от публикуване, респективно от действие, ще трябва наново да седнат, да заседават и умуват, и кой знае кога ще излязат с решение по "твоя" казус :)

 

И докато измъдрят новото решение, ще трябва пак да се крием и снимаме партизанската през прозорците  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Понеже много обичам да слушам парвенюшки разговори по другите превозни средства, от ЕАСА са решили да ме зарадват :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.