Прескочи до съдържание

TUI fly - периодични промоции


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Milos каза:

Здравейте, с мъжа ми обмисляме почивка в Доминикана през януари 2023 с TUI. Може ли да ме посъветвате от коя начална дестинация да гледаме пакети за полет и почивка- еднакви ли са цените от различните градове в Европа? Има ли някакво предимство ако се избере дадена начална точка и как комбинирахте полетите от София? Благодаря много! 

От UK са най-изгодни и сайтът най-малко бъгав. Една идея по-евтино е от Манчестър и Бирмингам спрямо Лондон. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
преди 35 минути , Tim каза:

Happy Birthday TUI fly

TUI fly wird 50!

Ein halbes Jahrhundert voller Höhenflüge!

А торта за нас ще има ли? 🙂 Имам предвид нещо сладичко във формата на проценти. 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Евтини директни полети от Великобритания до Канкун от £300 https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/high-season-non-stop-flights-from-uk-to-cancun-from-300-2/

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА! НОНСТОП полети от Стокхолм до КАНКУН за €439 https://travelfree.info/cheap-flights-from-stockholm-to-cancun/

 

В ПОСЛЕДНАТА МОМЕНТА: Без прекъсване от Лондон, Обединеното кралство до Барбадос само за £286 отиване и връщане (дати от март) https://www.secretflying.com/posts/london-uk-barbados-385-roundtrip/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...
Иван Попов

Tuifly Promo Code! 20% off on flights from Belgium

Tuifly Belgium Promo Code conditions:

  • 20% discount per booking
  • Promo available until 15/05/2023

Routing:
All routes

How to book:
Add the discount code when you have finished booking, just before making the payment (click on “Do you have a discount code”) and grab your discount. Copy your discount code here: SD23LH20

 

Canceled or delayed flight within the last 3 years?
You may be entitled to be reimbursed up to €600 for flight cancellations. File you claim with AirHelp >>

 
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 5 месеца по-късно ...

Здравейте, TUI  имат изгоден билет, обаче забелязах една подробност, че е с "technical  stop"  в Ямайка за 40 минути. Това сега не знам как да го разбирам, т.к. в повечето случаи пише, че не се слиза от самолета и съответно и не се изисква виза. Но, за да няма изненади, някой да е летял с тях и с такъв стоп?

Връзка към мнение

Хмм, благодаря ви. Това е нова информация, понеже в МнВР пише друго, ако не си Uk, Usa или Шенген гражданин. Но надеждата ми е да не се слиза изобщо. 

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.