Прескочи до съдържание

София - Техеран с Buta Airways


Йосиф Милчов

Препоръчани мнения

Реших, че ми се рови в сайта на Buta Airways и открих това, на снимката по-долу. Полети от София до Техеран и то на много приятни цени. Дали не е време за нова магеланска инвазия в Иран. Какво мислите? Полетите са сезонни също като за Баку.

Screenshot_20181206-161605_Samsung Internet.jpg

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Това не са ли два отделни полета София-Баку Баку-Техеран и обратно.

Някъде го бяхме обсъждали този вариант - май в една от темите за Buta.

 

Хм-м, не е съвсем така, както предполагах.

Печалбата идва от багажа. Таксува се само веднъж в посока т.е. София-Баку-Техеран 23 кг за 20 евро

Редактирано от ven62
Връзка към мнение

@ven62 полета не е директен, а с прекрачване и висене в Баку, но купен директно така е по-евтин от купуването на двете отделни отсечки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 59 минути , Йосиф Милчов каза:

@ven62 полета не е директен, а с прекрачване и висене в Баку, но купен директно така е по-евтин от купуването на двете отделни отсечки.

щом полетът не е директен ,значи трябва и азербайджанска (транзитна) виза?

Връзка към мнение
11 minutes ago, montepinar said:

щом полетът не е директен ,значи трябва и азербайджанска (транзитна) виза?

При условия, че не напускаш терминала и така наречената безмитна зона, пак ли ти трябва транзитна виза?

Редактирано от BlackArt77
Връзка към мнение

Аз тъкмо обмислях отварянето на тема за ИРАН 2019 и ето че ме изпревариха. Със съпруга ми аме намислили да пътуваме от 20.04.2019 до 02.05.2019. Ако има желаещи може да се включат към нас. Следя разни варианти за билети и вчера попаднах на Pegasus от Истанбул за тези дати по 190 евро, но това с Buta определено е по-добро, но Юни там си бая горещичко. 

 

Редактирано от MayaS
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Pegasus имаха огромни намаления по време на Черния петък, аз се възползвах и купих билети за Грузия. Миналата година имаха 30% намаление в началото на февруари, тогава купих за Казахстан. Те не правят мизерии с багажа, ползвайте ги, но наистина дебнете когато имат промоции (Около нова година и двата Байрама със сигурност)

За Иран следете и АТЛАС ГЛОБАЛ, те летят от Истанбул-Ататюрк до Техеран

Редактирано от montepinar
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.