Прескочи до съдържание

10000-ния магеланец


ven62

Препоръчани мнения

 

 

На първите 9999 магеланци - Да ни е честит десетхилядния регистриран потребител на форума.

На 10000-ния – Добре дошъл, с пожелания за много вълнуващи пътеществия.

Поздравления и за @Георги. Платформата е наистина успешна и много, много полезна.

 

Кой е 10000-ния магеланец? С какво се занимава? Какво обича да прави (освен да пътешества)? …

Любопитен съм да разбера отговорите на тези въпроси, а и на много други?

А вие?

@Георги, и към теб имам няколко въпроса:

  • Дали е възможно да издириш 10000-ния магеланец и да организираш едно интервю с него. Ние ще питаме, той ще отговаря. Имаше подобни теми с теб и с @Георги Матеев (ако не се лъжа) Естествено, при пълно спазване на GDPR.

  • Той/тя няма ли да получи някаква награда?

  • И последно, но не маловажно: „Лошите“ вестоносци – знаем какво са ги правили, а „добрите“?

    :wink:

Редактирано от ven62
  • Харесвам 13
Връзка към мнение
Георги Матеев

А 10001-ият (гледам току-що регистриран) дали не се чувства леко прецакан?🤣

Редактирано от Георги Матеев
  • Смея се 4
Връзка към мнение

Напротив! Я виж колко хубав симетричен номер е 10001. Освен това е и първият от втората десетохиледна. Даже и 9999 е по-хубав номер от 10000

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 1 минута , Captain45 каза:

Напротив! Я виж колко хубав симетричен номер е 10001. Освен това е и първият от втората десетохиледна. Даже и 9999 е по-хубав номер от 10000

Което ми напомня - едно време студентският ми номер в НБУ беше... 11111 🙂 Това без майтап.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

връзкар 😉

 

Сега се загледах в полетите ти и забелязах че миналия месец май си прекарал повече време във въздуха отколкото на земята 🙂

Ей на това му се казва гъз път да види 😁 Беше ми интересно да видя как си летял до Френска Полинезия, че има вероятност да летя от там насам.

Редактирано от plamenk
  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 59 минути , ven62 каза:

 

 

На първите 9999 магеланци - Да ни е честит десетхилядния регистриран потребител на форума.

На 10000-ния – Добре дошъл, с пожелания за много вълнуващи пътеществия.

Поздравления и за @Георги. Платформата е наистина успешна и много, много полезна.

 

Кой е 10000-ния магеланец? С какво се занимава? Какво обича да прави (освен да пътешества)? …

Любопитен съм да разбера отговорите на тези въпроси, а и на много други?

А вие?

@Георги, и към теб имам няколко въпроса:

  • Дали е възможно да издириш 10000-ния магеланец и да организираш едно интервю с него. Ние ще питаме, той ще отговаря. Имаше подобни теми с теб и с @Георги Матеев (ако не се лъжа) Естествено, при пълно спазване на GDPR.

  • Той/тя няма ли да получи някаква награда?

  • И последно, но не маловажно: „Лошите“ вестоносци – знаем какво са ги правили, а „добрите“?

    :wink:

Аз мога да ти кажа кой е 5000-ния магеланец,кой е и с какво се занимава,защото вече 13 години живея с него!🤣

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 10
  • Смея се 7
Връзка към мнение

Така като броя, 10 000-ния е или руски спамер или човек, който още не си е потвърдил регистрацията и ще бъде изтрита скоро. Не съм сигурен дали само потвърдените се броят, мързи ме да ръчкам 🙂

 

С две думи - пълен провал на кулминацията, ама иначе си е як крайъгълен камък 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 1 час, Георги каза:

Така като броя, 10 000-ния е или руски спамер или човек, който още не си е потвърдил регистрацията и ще бъде изтрита скоро. Не съм сигурен дали само потвърдените се броят, мързи ме да ръчкам 🙂

 

С две думи - пълен провал на кулминацията, ама иначе си е як крайъгълен камък 🙂

Да се готви 10001-ят!

  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 8.12.2018 г. в 8:47, Георги Матеев каза:

Което ми напомня - едно време студентският ми номер в НБУ беше... 11111

Моят беше 7000:smile3:

  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.