Прескочи до съдържание

Поръчка на календари за 2019


Препоръчани мнения

Позабавих се малко с темата, но по-добре късно от колкото още по-късно 🙂

 

Готова е страницата за поръчки за календарите ни за 2019, както и за други артикули с нашето лого.

 

https://magelanci.com/christmas/

 

Основните методи за дистрибуция са два:

 

1. Доставка чрез Еконт - до офис или точен адрес. В този случай заплащате на куриера при получаване на поръчката. 

2. На коледната ни сбирка на 15.12. В този случай заплащането става по банков път преди или след сбирката. 

 

Знам, че имаме магеланци в чужбина, нека не се притесняват и да пуснат поръчката си, после в дискусия ще се разберем с тях и за доставката, и за плащането. 

 

До всяка въведена поръчка имате само вие и аз достъп, т.е. ако има нещо неясно, най-добре го коментирайте във формата към поръчката и ще се оправяме в дискусия там 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да напомня, че при доставка чрез куриер са нужни имена и телефон, доста от вас са пропуснали тази информация, а и аз не съм бил достатъчно изряден за да я изисквам в описанието 🙂

 

Всички поръчки пуснати до преди 2 часа са прегледани, тези които имат нужда от доуточнения съм писал коментар. Прегледайте си и отговорете, ако има нужда. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, Вероника каза:

Аз не съм да попълнила име,телефон и населено място, но не виждам коментар. 

Вече трябва да виждаш 🙂 Твоята поръчка беше след като пуснах темата. 

 

В други новини, първият пакет пратки поемат към Еконт утре. Така че от вторник вече ще имаме щастливи получатели, дано @ven62 е сред тях 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Предлагам заедно да проследим дали и кога @ven62 ще си получи календарите днес 🙂 Стискаме палци куриерът Николай да няма много работа за днес и да не реши да мине с редовния номер, който правят Спиди - ненамерен получател, липсващ телефон и т.н. Еконт са по-сериозни в това отношение 🙂

 

image.png

 

 

Връзка към мнение
преди 1 час, Георги каза:

Предлагам заедно да проследим дали и кога @ven62 ще си получи календарите днес 🙂 Стискаме палци куриерът Николай да няма много работа за днес и да не реши да мине с редовния номер, който правят Спиди - ненамерен получател, липсващ телефон и т.н. Еконт са по-сериозни в това отношение 🙂

image.png

Предложението се приема.

Вързах си д..то за стола, а ръката за телефона...

Тоя Николайчо дано не е някоя шматка. Да видим...⏲️

 

----

Бре, докато пиша това и получих sms от Еконт. Вече и фамилията му знам на куриера. Няма мърдане. Дължал съм 46 лв. (много бе :wink:) и усмивка. ОК.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 42 минути , ven62 каза:

----

Бре, докато пиша това и получих sms от Еконт. Вече и фамилията му знам на куриера. Няма мърдане. Дължал съм 46 лв. (много бе :wink:) и усмивка. ОК.

 

Чакаме unboxing ревю.

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Изприпках до Еконт на секундата 😄
Календарите разгледах на фона на предложенията на Таньо в Песните за декември 🙂
Чудесни са и двата календара! Чак не можах веднага да се сетя кои 3/24 заменят моя избор

/предварително обречен от правилата 🙂/

Обаче! 2019 ще си отбелязвам кои великолепни снимки са публикували разни "мързеливци" и ще пиша лични съобщения докато пратят поне по 1 снимка за календарите, ама хА! 😄
 

Вдъхновяващи пътешествия и щастливи празници на всички! 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Да рапортувам и аз:

Календарите доставени в 11:36

DSC_2505.JPG.7f5fda26e9c27d0335964d675f2c8d9b.JPG

 

Идеални са!

И всичко е точно, в смисъл … снимката от Ven62 е вътре.:laugh:

 

DSC_2506.JPG.e4a396825bc50c05d2bbcd21e17d8621.JPG

 

А докато снимах за календари 2019 какви ли не геройства извършвах - за малко да се метна и размажа на белите скали (Scala dei Turchi):wink:

 

20180625_133932.jpg.5a1b696fa6eebb006c995fc5ea1d2c43.jpg

 

@Георги, благодаря за жеста (безплатна доставка). Имам да черпя.

 

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

A пък мен, вече ме познават в близкия офис и ми бяха приготвили календарите като за свой човек - сами на рафта ! Първия ден изпратих, на втория получих и на четвъртия пак получавам ! Що за календари човек си поръчва нейде си ? Ами показах им и им разказах, да знаят.

Така се бях притеснила в края на първия ден, че нещо си преправяли, нещо си поподреждали къщичката, то няма лошо, ама аз бях объркала вече Основателя и Снежанка ! Как да е , посипах си главата с пепел, но понеже съм била много послушна, бързо си получих подаръците, за своя собствена, и на офис - служителите изненада. Иди ги разбери преправките къде са ? !
Всичко е добре, когато свършва добре !

Благодаря, Георги!

 

Връзка към мнение
преди 2 часа, ruwenzogy каза:

Къде и кога мога да си получа безплатния календар?

Да, на сбирката ще можеш. Ще съм благодарен, ако попълниш празна поръчка, че ми е по-лесно да следя нещата по този начин. 

 

https://magelanci.com/christmas/

Връзка към мнение

Мили хора, някой остави един календар повече на нашата маса снощи. Тъй като се усетихме доста късно и половината магеланци си бяга тръгнали вече, моля ако някой си е взел календар, но си го е забравил в заведението, да пише. Аз го взех и е на отговорно съхранение. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, mary_shery каза:

Мили хора, някой остави един календар повече на нашата маса снощи. Тъй като се усетихме доста късно и половината магеланци си бяга тръгнали вече, моля ако някой си е взел календар, но си го е забравил в заведението, да пише. Аз го взех и е на отговорно съхранение. 🙂 

Ако е нужно да пусна списъка кой какво трябва да има за да се види от къде идва разликата 🙂

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 35 минути , Георги каза:

Ако е нужно да пусна списъка кой какво трябва да има за да се види от къде идва разликата 🙂

Календарите са прекрасни!

Сърдечно благодаря на Жоро за огромния труд,  за да го има форума и магеланската общност!

Отново ни зарадва с календарите и ни създаде голяма емоция!

Магеланци майстори-фотографи невероятни сте! Чудесни снимки!

Благодаря на всички автори, от които получих автографи! Вие направихте моите календари уникални!

Ще се радвам да благодаря лично и на тези, които не бяха на Коледната сбирка!

ПП. Вен 62, кръстник мой, докога ще се спотайваш! Искам автограф, много моля!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.