Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте.

Предстои ни пътуване до Канкун със АК Евелоп.

Бихте ли ни помогнали с информация- дали е нужно да се купят места, дават ли храна и алкохол безплатно или трябва да се купува на борда или онлайн.

Въобще от всякаква информация се нуждаем.

Благодаря Ви!

 

Връзка към мнение

@AlexandraKo пътува с тях именно до Канкун , предполагам ще се включи с инфо .

 

п.п. Кога пътувате ? Заглеждам и аз едни билети през февруари за Канкун

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние пътувахме с тях до Канкун. В Мадрид отидохме в последния момент и ни дадоха лоши места на последния ред пред тоалетните. Просто отидете при отварянето на чек-ина и искайте да ви дадат добри места. В Канкун така направихме и бяхме доста напред.

Иначе е тясно в самолета. Ние летяхме с А330. Има мониторчета / може на всяко място, може и на тавана на по-старите самолети /. Купуваш си слушалките.

Хранят 2 пъти - при тръгване и преди пристигане. Дори има вкл.малка бира или чаша вино.

Ако искаш нещо между храненията, се плаща. Испанците се бяха запасили с храна и се хранеха непрекъснато.

Към Канкун беше дневен полет и трябва да намериш как да си уплътниш времето. Връщането е през нощта и там се спи.

И изходната такса за Мексико не е включена в цената на билета. Поне при нас не беше. Плаща се на гише при напускане на страната.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , lesy каза:

И изходната такса за Мексико не е включена в цената на билета. Поне при нас не беше. Плаща се на гише при напускане на страната.

Каква е тази изходна такса? 😯

Редактирано от mitkobiker
Връзка към мнение

https://www.tripadvisor.com/FAQ_Answers-g150812-d219165-t4968444-How_much_is_the_departure_tax_for_2018_please.html

Тук има информация.

По спомен 1200 песос платихме 2017г. Задължително в брой и в песос.

Според мен плащат пътниците, с чартърните АК.

Тази година пътувах през Мексико сити / имах голям престой / с АероМексико и там таксата беше включена в цената на билета.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, stanislavpp каза:

@AlexandraKo пътува с тях именно до Канкун , предполагам ще се включи с инфо .

 

п.п. Кога пътувате ? Заглеждам и аз едни билети през февруари за Канкун

Да, миналата година до Канкун и тази година до Пунта Кана.

Само че, аз и двата пъти си купих места. Ако са ХL е 100 евро на човек за двете посоки. Ако са други - 50 евро.

Миналата година храната беше хубава. Тази година, на отиване до П.К. -горе -долу. Но на връщане - абсолютно гадна. Понеже седяхме на 1 ред, само от миризмата ми се повръщаше, камо ли, да го ям.  Така че, не е лошо , човек да си има нещичко и за ядене, и за пиене.

В Канкун на излизане се плаща изходна такса, вече не помня колко, не е включена в билета.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.