Прескочи до съдържание

Частни летищни трансфери към Лондон


mu_ry

Препоръчани мнения

някой ползвал ли е частен транфер до Лутън ? Трябва ми някоя читава фирма за 15 .12 , четирима човека, единия дете на три години . Уиз трансфер излиза някъде около 66 паунда, дали това е коректна цена ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , mu_ry каза:

някой ползвал ли е частен транфер до Лутън ? Трябва ми някоя читава фирма за 15 .12 , четирима човека, единия дете на три години . Уиз трансфер излиза някъде около 66 паунда, дали това е коректна цена ?

@luba_rizova беше ползвала и беше много доволна... 

 

П.П. Мотае ми се по-висока цена на магеланката, но за мен е напълно коректна цена. Аз съм ползвала (служебни) трансфери до други летища и предвид рзстоянието смятам £66 за съвсем нормална.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Гост каза:

@luba_rizova беше ползвала и беше много доволна... 

 

П.П. Мотае ми се по-висока цена на магеланката, но за мен е напълно коректна цена. Аз съм ползвала (служебни) трансфери до други летища и предвид рзстоянието смятам £66 за съвсем нормална.

мерси, аз разглеждах и някакви други фирми, които предлагат между 50-60, но ми се иска да я някоя пробвана. Трябва да сме на летището в 7 сутринта и не ми се иска да увиснем 🙂

Връзка към мнение
преди 3 минути , mu_ry каза:

мерси, аз разглеждах и някакви други фирми, които предлагат между 50-60, но ми се иска да я някоя пробвана. Трябва да сме на летището в 7 сутринта и не ми се иска да увиснем 🙂

Наистина трябва да си много внимателна. Мои познати изпуснаха полет от некоректен превозвач - частно българско такси... Надявам се @luba_rizova да се обади.

Връзка към мнение

ако няма никой ползвал сигурно ще се доверя на Уиз, хич не ми се мъкнат куфари и количка през нощта по гарите 🙂 а някаква идея колко би била тарифата за такси, тръгваме от Харингей 🙂

 

Връзка към мнение
преди 3 минути , mu_ry каза:

ако няма никой ползвал сигурно ще се доверя на Уиз, хич не ми се мъкнат куфари и количка през нощта по гарите 🙂 а някаква идея колко би била тарифата за такси, тръгваме от Харингей 🙂

 

Аз използвах думата "такси" в общия случай. В общия случай не препоръчвам случайно наемане 🙂 Просто е много скъпо.

Само трансфер. Довери се на Уиз, ако нямаш друга алтернатива.

Връзка към мнение
В момента, Гост каза:

Аз използвах думата "такси" в общия случай. В общия случай не препоръчвам случайно наемане 🙂 Просто е много скъпо.

Само трансфер. Довери се на Уиз, ако нямаш друга алтернатива.

мерси, много ми помогна 🙂

Връзка към мнение
В момента, kakadu каза:

Понеже и аз търся по това време... Изи бус - 37Е за четирима. От Виктория.

Ако човек живее на неудобно място, да отидеш до спирка на Easybus в 3 през нощта е изпитание, особено с деца... Затова - когато давам съвети - питам подробно за часовете. 

Връзка към мнение

Идеята да влача количка с три годишно, куфари, раници и какви ли не бохчи по поне два транспорта и после автобус до Лутън хич не ме блазни 🙂 знам ги тези варианти, а и различката в цената не е чак толкова фрапираща като сметнем удобството 🙂

Връзка към мнение

На Wizz трансфера нали пак е с автобус или нещо бъркам? Иначе можеш да ползваш Blackberry cars, много ги хвалят в Трипадвайзър специално за летищни трансфери. Ето тук на сайта им можеш да видиш колко ще струва пътуване между твоят квартал и Лутън (гледай първите два символа на пощенския код) . Харингей май e с кодове от  N4 дo N10, та би трябвало да е 58 паунда: https://www.blackberrycars.com/taxi-to-luton/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, water каза:

На Wizz трансфера нали пак е с автобус или нещо бъркам? Иначе можеш да ползваш Blackberry cars, много ги хвалят в Трипадвайзър специално за летищни трансфери. Ето тук на сайта им можеш да видиш колко ще струва пътуване между твоят квартал и Лутън (гледай първите два символа на пощенския код) . Харингей май e с кодове от  N4 дo N10, та би трябвало да е 58 паунда: https://www.blackberrycars.com/taxi-to-luton/

мерси, на Уиз този е с кола, фирмата е rideways , но ще проверя и тези 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, mu_ry каза:

ако няма никой ползвал сигурно ще се доверя на Уиз, хич не ми се мъкнат куфари и количка през нощта по гарите 🙂 а някаква идея колко би била тарифата за такси, тръгваме от Харингей 🙂

 

Аз ползвах  twelve teansfer ,https://www.twelvetransfers.co.uk/, бях изключително доволна. Костюмиран шофьор, перфектна кола, дойде на време на уреченото място. Нашия трансфер беше Хийтроу - Лутън и наистина не си изпуснахме самолета, въпреки часа пик. Горещо препоръчвам. Цената беше около 60 паунда. 

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

mu_ry, в твоя случай е най-сигурно с трансфер. Ние имахме закупени билети за връщане с Easy Bus, но когато трябваше да пътуваме имаше някакви стачки и демонстрации на работници по улиците и беше някакъв кошмар по улиците. Нашия автобус закъсня с над 30 мин. и когато мина беше пълен и не спря на спирката, въпреки че имахме закупени билети. Изчакахме за следващия, но тъй като движението беше още кошмарно видяхме, че може да си изтървем самолета и бегом към метрото до една гара и от там с влака до летището.

Връзка към мнение

Малко късно се включвам, но понеже имаше питане за летищни трансфери в Лондон. Ползвал съм ето тези 2 платформи да си ги организирам:

 

https://www.mytaxe.uk/

https://www.kabbee.com/

 

И двете сравняват множество таксиметрови компании и потребителят може да си избере коя да наеме. Не съм имал проблеми с уточнението, че трябва да сте много внимателни с адреса, който давате за pick-up. Ако не е съвсем точен, ще има да си звъните с шофьора. Затова винаги си калкулирайте поне 30 минути буфер за пътуването.

 

Разбира се, нищо не ви пречи да ползвате и Uber или Lyft.

 

Бъргарски частни (разбирай нелегални) таксита съм ползвал и нямам положителен опит с тях, и затова не ги препоръчвам. Ако си изпуснете полета заради тяхно закъснение, може да се оплачете на арменския поп. Не приемам за нормално да трябва да звъня на шофьора 2 часа по-рано от уреченото време, за да съм сигурен, че не ме е забравил, вместо аз да си спя в леглото. На всичкото отгоре цените им въобще не са по-ниски. Но всеки си решава сам дали му е важно шофьорът да говори български.

Връзка към мнение
На 6.12.2018 г. в 11:39, vorbis каза:

Малко късно се включвам, но понеже имаше питане за летищни трансфери в Лондон. Ползвал съм ето тези 2 платформи да си ги организирам:

 

https://www.mytaxe.uk/

https://www.kabbee.com/

 

И двете сравняват множество таксиметрови компании и потребителят може да си избере коя да наеме. Не съм имал проблеми с уточнението, че трябва да сте много внимателни с адреса, който давате за pick-up. Ако не е съвсем точен, ще има да си звъните с шофьора. Затова винаги си калкулирайте поне 30 минути буфер за пътуването.

 

Разбира се, нищо не ви пречи да ползвате и Uber или Lyft.

 

Бъргарски частни (разбирай нелегални) таксита съм ползвал и нямам положителен опит с тях, и затова не ги препоръчвам. Ако си изпуснете полета заради тяхно закъснение, може да се оплачете на арменския поп. Не приемам за нормално да трябва да звъня на шофьора 2 часа по-рано от уреченото време, за да съм сигурен, че не ме е забравил, вместо аз да си спя в леглото. На всичкото отгоре цените им въобще не са по-ниски. Но всеки си решава сам дали му е важно шофьорът да говори български.

благодаря, ще проверя и тези платформи 🙂 Хич не държа шофьора ми да е българин, даже предпочитам да избягвам тези шашми 😉

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 8.12.2018 г. в 10:23, mu_ry каза:

благодаря, ще проверя и тези платформи 🙂 Хич не държа шофьора ми да е българин, даже предпочитам да избягвам тези шашми 😉

@mu_ry Предполагам сте се прибрали вече живи  и здрави в България 🙂 Ще споделиш ли какъв трансфер ползвахте, за да е в полза и на други хора? Благодаря. 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Гост каза:

@mu_ry Предполагам сте се прибрали вече живи  и здрави в България 🙂 Ще споделиш ли какъв трансфер ползвахте, за да е в полза и на други хора? Благодаря. 

оле, напълно забравих 😳 ползвахме blackberry cars, ето и сайта им - https://www.blackberrycars.com/ . Много съм доволна, цената беше фиксирана според зоната , в нашия случай 63 паунда от N4 . Колата дойде точно в 5.45, както я бях поръчала, а плащането може да стане или на шофьора или предварително през пейпал. Закара ни много бързо, колата беше голяма ( Folkswagen Sharan ), събрахме всички куфари, колички и други тъпотии и даже пристигнахме по-бързо от очаваното до Лутън. Е, нямаше и голям трафик, така че едва ли фирмата има много общо, но определено ги препоръчвам 🙂

Да благодаря и на @water, която ги спомена 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Ползвала съм https://gettransfer.com/en в Италия за трансфер в 5:00 часа сутринта и всичко беше супер коректно. Онлайн се заплащаше някакъв процент и останалото на шофьора при взимане от адреса кеш. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.