Прескочи до съдържание

Търся маска за шнорхелинг


Препоръчани мнения

Мили магеланци, търся спешно цяла маска с вграден шнорхел, която в България се продава само в Декатлон, но тъй като сега е зима, артикулите за лятото като този са изнесени на склад в чужбина и не може да дойде до 21-ви - петък, когато заминавам за Азия. Това ще ми е първия опит за шнорхелинг и тъй като във вода не се оправям добре, искам да ми е цяла маската за по-лесно ползване.

Ето за това става въпрос:

https://www.decathlon.bg/p/8514879_maska-za-shnorkheling-na-povrkhnostta-easybreath-tyurkoaz-s-shhampa.html#/2-200-s_m

 

Моля ви, ако някой продава или може да ми даде на заем за пътуването ми от 21.12 до 10.01 такава маска, да пише. Търся S/M размер (по-малкия от двата възможни).

Много ще съм ви благодарна! 🙂 

Връзка към мнение

Мариела, аз мога да ти услужа с моята маска. Мисля, че беше размер М. 

Ще трябва да измислиш как да дойдеш да си я вземеш от мен, че времето ми е доста ограничено. 

Вие не търсите ли две маски? 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много ти благодаря! 🙂 Най-вече на мен ми трябва, спътниците ми имат нормални маски и са по-добри от мен с плуването и шнорхелинга. 

Ще ти пиша на лични да се разберем.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@mary_shery току що говорих с Декатлон Подуяне и ми казаха , че имат такива маски  в наличност във всички размери. Аз отивам 😀.

Редактирано от liliya
Връзка към мнение

На мен в Декатлон Витоша вчера ми казаха, че нямат въобще в нито един магазин в България. За доставка ми казаха между 5-7 дни, ако е в склада в Румъния и около 30 дни, ако е във Франция.

@liliya, моля те сподели, ако наистина има в Подуяне.

Връзка към мнение
преди 3 минути , mary_shery каза:

На мен в Декатлон Витоша вчера ми казаха, че нямат въобще в нито един магазин в България. За доставка ми казаха между 5-7 дни, ако е в склада в Румъния и около 30 дни, ако е във Франция.

@liliya, моля те сподели, ако наистина има в Подуяне.

Аз се обаждах по телефона. Ако искаш звънни и ти. На мен ми казаха , че имат от всички размери. Чакам да ми докарат колата за да ида до там. По- късно ще кажа за резултата.

Редактирано от liliya
Връзка към мнение

А може ли , когато отидеш да видиш дали има и обикновени маска и шнорхел, че аз моите ги изхвърлих след Мексико, защото багажа ми беше придобил чудовищни размери. Ще трябва да си купувам, а май това се оказва трудна задача по това време на годината.

Връзка към мнение

Да споделя, на Декатлон да не им имате много вяра за наличности. Два пъти са ме разкарвали и не мисля да им позволя трети път. Отписал съм ги като магазин, поне тук в БГ.

Връзка към мнение

Има маски всякакви размери. Казаха , че ще стоят в магазина до изчерпване на количествата. Аз си купих - 49, 90лв- за цяло лице. Обикновени шнорхели казаха , че нямат. Има само очила за плуване. 

 

Става дума за Декатлон Подуяне.

image.jpg

Редактирано от liliya
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.