Прескочи до съдържание

Москва и Санкт Петербург по време на Ден победай


bochama

Препоръчани мнения

Здравейте, знам че по това време на годината в Москва е лудница,но ни е желание да сме там :). Въпроса ми е има ли от къде да се види предни години къде е била зоната за сигурност в Москва, за да може хотела/квартирата да е извън нея и да си спестим проверки и време. Също така в Санкт Петербург според Вас в коя част на града е най-добре да се търси място за настаняване, за да не се окажем изолирани от мостовете? Благодаря предварително.

Връзка към мнение

По-живата част на Петербург е ето тази, търсете хотел в нея: 

 

image.png

 

Вече зависи и от бюджета де, но като цяло голяма част от хотелите са концентрирани в тази зона. 

 

За парада не мога да помогна, @muchachote има същите намерения, може да е направил съответното проучване. 

Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги каза:

По-живата част на Петербург е ето тази, търсете хотел в нея: 

 

image.png

 

Вече зависи и от бюджета де, но като цяло голяма част от хотелите са концентрирани в тази зона. 

 

За парада не мога да помогна, @muchachote има същите намерения, може да е направил съответното проучване. 

Да, направих проучване. Ако някой иска  , като мен, да присъства на Парада, да вкара в google КАК ПОПАСТЬ НА ПАРАД ПОБЕДЬI НА КРАСНОЙ ПЛОЩАДИ 9 МАЯ и ще прочете какъв е блокирания периметър, станции на метрото и т.н. Техниката може да се види и на Кремлевской набережни. Аз заминавам там на 6 май така че ще имам доста време да поразпитам и в хостела. Всъщност, не се заблуждавам, че ще съм на 20 метра от Путин.

Редактирано от muchachote
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 17.12.2018 г. в 18:43, muchachote каза:

Да, направих проучване. Ако някой иска  , като мен, да присъства на Парада, да вкара в google КАК ПОПАСТЬ НА ПАРАД ПОБЕДЬI НА КРАСНОЙ ПЛОЩАДИ 9 МАЯ и ще прочете какъв е блокирания периметър, станции на метрото и т.н. Техниката може да се види и на Кремлевской набережни. Аз заминавам там на 6 май така че ще имам доста време да поразпитам и в хостела. Всъщност, не се заблуждавам, че ще съм на 20 метра от Путин.

А къде точно ти е идеята да застанеш на Кремлевской набережни, за да видиш парада? От това което четох ще е по вероятно на репетицията да се види, а на самия ден ще е пълна лудница.

Връзка към мнение
преди 7 часа, bochama каза:

А къде точно ти е идеята да застанеш на Кремлевской набережни, за да видиш парада? От това което четох ще е по вероятно на репетицията да се види, а на самия ден ще е пълна лудница.

Това е добра идея. А кога е генералната репетиция?

Връзка към мнение

Аммм  или на 6 или на 7 май (поне предни години е била тогава),  по-късно мисля че ще покажат някъде разписание за репетициите, за да се ориентираме. За сега чакам и правя откъслечни планове. Руския не ми е сила и това ми е доста голяма пречка, но няма да се предаваме я 🙂 !

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.