Прескочи до съдържание

Boeing 777X


cck

Препоръчани мнения

Европейците пак пищят за щяло и не щяло. Може да не разбирам икономиката, но Боинг са си съвсем в правото да правят продукт ориентиран към пазара, който според тях ще им донесе най-много пари. Ако не им харесва на Луфтханза, варианти бол. 

 

Между другото Jon Ostrower е от силните журналисти в областта, от малкото.

Връзка към мнение

тwк една презентацийка на 777х :
http://www.newairplane.com/777x/gallery-experience/

 

А пичовете с белите дрешки от залива са започнали да си пазаруват от играчките

http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424052702303985504579203260653033076

 

Нещо обаче не е ясно къде ще го правят тоя самолет, щото профсъюзите в Сиатъл се дърпат ...

http://www.nbcnews.com/business/boeing-machinists-overwhelmingly-reject-deal-building-777x-2D11591114

Дали пък да не предложим на Boeing някъде тук да го правят? :biggrin:   Например на терена на Кремиковци??? :rolleyes:

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Ще се намерят и консултанти със знания и опит в доставките на цветни метали - алуминий за корпуса, мед за окабеляването, ... :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Самолетът изглежда много обещаващо, но аз си оставам фен на А 350 :)

 

Мда , ще предложим халета и хамали  :lol:

Да уточним - халета за какво? За сглобяване, или по-скоро за разглобяване...по-точно разфасоване  :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Самолетът изглежда много обещаващо, но аз си оставам фен на А 350 :)

 

Да уточним - халета за какво? За сглобяване, или по-скоро за разглобяване...по-точно разфасоване  :biggrin:

 

Чух, че имало и други оферти:

 

 

:biggrin:

Връзка към мнение

Тези самолети ги направиха на летящи луксозни лайнери, само палми  и басейни не са им сложили. :biggrin:  Да вземат да вдигнат скоростта, а не 6-7 часа до САЩ и т.н. :)

Връзка към мнение

Тези самолети ги направиха на летящи луксозни лайнери, само палми  и басейни не са им сложили. :biggrin:  Да вземат да вдигнат скоростта, а не 6-7 часа до САЩ и т.н. :)

 

Да, те така ги рекламират, с казина, палми и басейни...ама истината е, че авиокомпаниите друго искат, не се сещам дали за боинга или ербъса се говореше за 11 седалки на ред :) А скоростта скоро не чакай да се вдигне, поне идните 15-20 години със сигурност :)

Връзка към мнение

Стана ми смешно :biggrin:  Дори може да падне скоростта. Ще се изградят тераси за разходка, а защо не и един бърз тутун. Направо да се връщаме при дирижаблите с тези 11 реда.  :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Ами на теб ти е смешно, но с оглед на разходите на горивото, витловите двигатели са много по-икономични. Но са по-бавни. Ако се реши проблема със шума, очаквай витловите яко да налазят в Европа, като полетното време ще се удължи с 10-20 минути...

Връзка към мнение

Аз съм ОК за витловите, стига цената да е достатъчно по-ниска.

11 реда, които се готвят са за A380.

Също и нямам нищо против срещу подходящата цена, децата ми да стоят в нас по време на полета, а не като сега с цял билет, всичко ми е по 4 и цифрите стават сериозни.

Редактирано от Oshko
Връзка към мнение

И аз нямам против витловите. Даже ще ми е интересно да видя в полет нещо от рода на този с 6 витла

300px-Convair_XC-99_in_flight_c1948.jpg

 

със "задни" перки  :P

 

220px-NB-36H_producing_contrails_in_flig

Връзка към мнение

И аз нямам против витловите. Даже ще ми е интересно да видя в полет нещо от рода на този с 6 витла

300px-Convair_XC-99_in_flight_c1948.jpg

 

със "задни" перки  :P

 

220px-NB-36H_producing_contrails_in_flig

 

И със слънчеви батерии :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Ето един клип на 777Х, краищата на крилете ще се сгъват, когато е на летището за да се обслужва нормално. Този модел ми се струва, че ще замести 747. Много ще ми е интересно как ще се съревновават с А350.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.