Прескочи до съдържание

Май, трябваше да го направя по - рано ))


Препоръчани мнения

приятно ми е- Дидо съм! 

При вас ме доведе , едно пътуване, което съм предвидил за ноември. Израел- Йордания. Живея в лондон. Пътувам много, опивам се поне веднъж в месеца да пътувам на някъде. За следващата година съм планирал много. Предстоят ми Америките ( и двете). Стара мечта са ми. Харесвам да разглеждам исторически забележителности, природни паркове и сафарита. Тук е мястото да ви насоча към един сайт с изкл изгодни предложения за сафари, за тези, които обичат. https://www.bookallsafaris.com. Предлагат сафарита в цял свят на цени от £90- ££9999. Ходих на сафари в Кения за £98 + цената на билета , който беше £350.  Ако ви интересува нещо, не се колебайте, а питайте!

Желая на всички весела Коледа и много луда '19!

 

  • Харесвам 23
Връзка към мнение

Добре дошъл! 

Групата от Лондон се увеличава. :smile:

Включвай се с разкази за минали пътувания - ние освен да пътуваме, обичаме и да четем за пътешествия. 

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, Godchild каза:

приятно ми е- Дидо съм! 

При вас ме доведе , едно пътуване, което съм предвидил за ноември. Израел- Йордания. Живея в лондон. Пътувам много, опивам се поне веднъж в месеца да пътувам на някъде. За следващата година съм планирал много. Предстоят ми Америките ( и двете). Стара мечта са ми. Харесвам да разглеждам исторически забележителности, природни паркове и сафарита. Тук е мястото да ви насоча към един сайт с изкл изгодни предложения за сафари, за тези, които обичат. https://www.bookallsafaris.com. Предлагат сафарита в цял свят на цени от £90- ££9999. Ходих на сафари в Кения за £98 + цената на билета , който беше £350.  Ако ви интересува нещо, не се колебайте, а питайте!

Желая на всички весела Коледа и много луда '19!

 

А добре ли са организирани тези сафарита и има ли нормални условия? Разбира се питам за не най-бюджетен вариант, а за добро средно ниво? Аз съм била в доста скъп вариант, а сега мислим за ходене с приятели, които искат нещо не толкова скъпо

 

Връзка към мнение

Модератор сте, следователно, имате представа от колко души се състои Лондонската група? ))) Разбира се, ще разказвам, само ми дайте време да се огледам.  За следващата година съм планувал по месеци. Жена ми вече е в потрес. Началото на януари сме в планините на  Шотландия за 3 дена. Portavadie. Едно прекрасно място, където минералните извори са на 10 метра от брега на морето, после една седмица с влак Будапеща - Виена- Прага. Февруари преследвам Аурора Бореалис в Исландия ,РЕйкявик и Синята лагуна. 4 дена  от март сме в Ирландия- очарователния Корк . Април е за плажовете на Сеута и проверка на рибните им пазари )) . НАчалото на май , 13 дена Турция: Истанбул- Кападокия (Гьореме)- Памуккале- Ефес- Троя- 3 дена Измир и от там обратно Лондон. Ноември ще ставам хаджия. Вчера запазих хотелите в Ерусалим , Ейлат и Уади рум. Очаквам препоръки за хубав  хотел е Акаба. Долу- горе това е. Ако междувременно изкочи някоя добра оферта се възползваме. 

Весел и успешен ден!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Роми, условията са според това, което плащаш. Естествено за £90 не можеш да очакваш чудеса, но условията са приемливи.Централата е в Щатите и от там те свързват в местни организатори. Ние бяхме 3 дена  ( 2 нощувки)  на палатка в Масай- Мара. 3 дена лудо преследване на "Големите 5". Целта е да се видят 5 те най- големи на саваната. Отидохме до границата с танзания, там където започва Серенгети. Ако търсите лукс , можете за £280 да нощувате в луксозни биваци с басейн. Сайта е хубав, защото предлаганите цени са умерени. Други тур- оператори педлагат "Големите 5" за по 3000! можете да  избирате от сафарита от цял свят, ако искате Непал, ако ви харесва Пантанал (Бразилия). 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.