Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен - Калоян


Препоръчани мнения

Здравейте!

Казвам се Калоян, 37 годишен. Доскоро работата ми беше свързана с много пътуване и посещения на непознати за мен места.  По ред причини трябваше да се установя за постоянно във Варна. В последните 15-16 месеца не съм излизал от БГ и усещам, че съм като затворен. Оказва се, че всички тези преживявания и емоции ми липсват много и почнах отново да планирам кога и къде да ходя, съобразявайки се с време и финанси.

Случайно попаднах на форума, четох и гледах снимки в продължение на часове и реших да се присъединя към вас.

С каквото мога ще помагам, сигурно и аз ще питам по някое друго въпросче и ще черпя от опита ви. Но първо ще прегледам всички насоки и ще се постарая да разбера организацията на сайта.

Това е всичко, което се сещам до момента.

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Добре дошъл! Форумът рязко увеличава вдъхновението, броя на купените билети и плановете за нови пътувания. Пожелавам ти много нови пътувания, за които после да разказваш. 🙂 

Връзка към мнение

Добре дошъл и от мен!

Планирането е половината удоволствие от пътуването... а тук е пълно с изкушения :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.