Прескочи до съдържание

Здравейте, Магеланци


Препоръчани мнения

Здравейте хора, казвам се Дико, отдавна се каня да се регистрирам. Поздравявам ви за форума. Работя като кулинарен консултант и всеки свободен момент и лев се инвестират в пътувания. Сигурен съм, че ще има много интересна информация за мен тук. Ще се включа с каквото мога за да бъда полезен за форума, а не само да черпя информация наготово 🙂 . 

поздрави и весели празници на всички

Дико

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Добре дошъл!

Кулинарен експерт звучи чудесно за професия. Ние също ще можем да научим нещо от теб. Често пътуванията се превръщат и в кулинарен туризъм.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошъл, Дико!!

Имаме си даже тема за Какво ядем по света, но спец на място нямахме досега. Започвай с препоръките, рецептите и новостите в кулинарията, пък ние ще те следваме... 🙂

Весели празници! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Уверявам ви, че Дико е изключително талантлив и с богат опит chef, от когото може да се научи много. 

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 25 минути , mililia каза:

Добре дошъл!

Кулинарен експерт звучи чудесно за професия. Ние също ще можем да научим нещо от теб. Често пътуванията се превръщат и в кулинарен туризъм.

Точно, аз мисля че един от първите контакти на човек е с кулинарните традиции на една страна....така че ако мога да бъда полезен с нещо ще се радвам, това имах предвид по- горе 😉

преди 27 минути , Polina каза:

Добре дошъл, Дико!!

Имаме си даже тема за Какво ядем по света, но спец на място нямахме досега. Започвай с препоръките, рецептите и новостите в кулинарията, пък ние ще те следваме... 🙂

Весели празници! 

Благодаря, на линия съм. Ще севключа в темата, видях я. И на вас светли празници 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 20 минути , Цвете каза:

Уверявам ви, че Дико е изключително талантлив и с богат опит chef, от когото може да се научи много. 

Цвете, вдигаш летвата 🙂 ше се черпим май хаха 🙂 мерси ти!

Редактирано от diksanchef
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.