Прескочи до съдържание

Ваучери за 16% намаление от Bulgaria Air


Препоръчани мнения

Здравейте, извинявам се за забавянето, пратих на всички по 3 ваучера. 🙂 Ако има нужда от още  - драскайте 😛

  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 15 минути , MARTiNSHO каза:

Здравейте, извинявам се за забавянето, пратих на всички по 3 ваучера. 🙂 Ако има нужда от още  - драскайте 😛

Един и за мен Благодаря Ти предварително

Връзка към мнение

Ееее, ако има останали, може ли два и за мен 🙂 

 

 

ПП: Сега дочетох темата - малеее, колко сме много мераклиите 😉 

Редактирано от Lyubina
Връзка към мнение

@MARTiNSHO да си реши, но мисля че е редно ваучерите да отиват за хора, които активно търсят да купят билет с България Ер. А не просто "да има, ако се наложи". Вече трети ден върви тази дискусия, никой не е написал практически как точно става употребата и колко точно е спестяването. Което ме навежда на мисълта, че повечето хора тук нямат активни планове да летят с тях, а просто се запасяват с ваучери. Което мисля не е коректно към хората, които след месец ще искат да се възползват активно, а ваучери вече няма да има и ще трябва да се молят на запасилите се. 

 

Предлагам от сега нататък всеки, който иска ваучер да напише за кой полет му трябва и после да има задължението да докладва колко е било спестяването. Ако не иска да споделя публично, може да го напише в лично съобщение към Martinsho. Ако и там не иска да споделя, може да запази пълна анонимност и да не се възползва от ваучер.

 

@MARTiNSHO, оставям контрола по изпълнението на това към теб, ти си преценяваш кой реално има нужда и кой просто се пре-пре-пре-застрахова, ако случайно му излезнат планове след Х месеца, да не остане без ваучер. 

 

И пак казвам, личното ми мнение, е че за пореден път е много шум за нищо. Ще се радвам да бъда опроверган. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искам да изкажа благодарности на @MARTiNSHO ,за това,че се опитва да помогне на толкова много съфорумци!

На мене ваучери не ми трябват,но ми стана много готино ,че споделя тези отстъпки с вас/нас! Благодаря ти още веднъж!!!

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

На мен ми трябват, но още не ми е останало време да си потърся билетите, които ми трябват. Ако някой вече го е направил, да казва как се прави, че да действам 🙂

Връзка към мнение

Привет,

🙂 Раздадох всичко на колегите тук, единствено @transporten беше последен и вече бях издумкал всичко. Скоро ще летя пак и току виж едно намигане да ми донесе още бая 😄

 

@Георги, аз винаги съм бил щедър, стига да имам. Мисля, че хората са се усетили как вървят ваучетите, могат при нужда да поналучкат. Само, че физически няма как да им ги дам, за това ще може само по телефона. Нямам претенции към нищо, надявам се да послужат на когото и както трябва.


Поздрави!

 

 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 час, MARTiNSHO каза:

Привет,

🙂 Раздадох всичко на колегите тук, единствено @transporten беше последен и вече бях издумкал всичко. Скоро ще летя пак и току виж едно намигане да ми донесе още бая 😄

 

@Георги, аз винаги съм бил щедър, стига да имам. Мисля, че хората са се усетили как вървят ваучетите, могат при нужда да поналучкат. Само, че физически няма как да им ги дам, за това ще може само по телефона. Нямам претенции към нищо, надявам се да послужат на когото и както трябва.


Поздрави!

 

 

Ще пътувам с bg air в последния ден на годината, т.е. днес. Дали ще раздават ваучери? И може ли за поискам повече от един?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Току що говорих с кол центъра на БГ ер.Искат да им се прати ваучера сниман от двете страни и едва след това ще може да се ползва отстъпката.Ваучера намалява 16%  от  крайната цена.Важи както за чужбина така и за вътрешни полети.

Връзка към мнение

Ако условията на ваучера изискват приносителя да го притежава физически, аз не искам тук да заобикаляме това изискване. Така че, ще помоля Martinsho да не качва "шаблони". Ако някой иска да прави такива врътки нека търси алтернативни канали.

 

Без въобще да засягам цялото безумие на кампанията с изискване да пратиш снимка на нещо, чрез което можеш да резервираш само по телефон...

Връзка към мнение

За съжаление е физически невъзможно да пратя снимка на всичките ваучери...

 

Който има нужда, ще се справи с използването на кодовете 😉

 

Това със снимането е скандално!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

днес реших да купя билет за дъщеря си по линията Варна София като използвам ваучера със 16% отстъпка. Цената, която ми поискаха с намалението е 79 лв. В същото време обявената цена на сайта на авиокомпанията, без намаление беше 81 лв.....

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.