Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, хора :) Нов съм във форума и искам да попитам относно фирми, които извършват автобусни превози до Будва или поне Подгорица (Черна Гора). Тъй като с приятелката ми решихме да си направим една екскурзия до Будва, обаче единствената фирма, която извършва превози до там която видях беше  Bus.bg или нещо такова и техните превози са през Белград с чакане 6-7 часа там и реално пътят излиза почти 24 часа, кола нямаме и със самолет също не искаме да пътуваме. Та ако някой може да помогне с информация относно фирми, пътуващи до Черна Гора ще съм много признателен. 
   Благодаря и весели пазници на всички ! :)

 

Връзка към мнение

http://www.matpu.com/mejdunaroni-avtobusni-linii/razpisanie-avtobusi-Serbia.html

единият от вариантите и с тази фирма като на Ниш на автогарата прехвърляте за Будва ... билета го купувате от тук директно само на автогарата на Ниш правеха някаква разпечатка на касата и даваха хартиен с които да се качите на сръбският автобус.

другият вариант е с някоя друга компания и пак на Ниш прехвърляне...

http://www.nis-ekspres.rs/?p=RedVoznje

Редактирано от giafil
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравей. Преди 3 години пътувахме Подгорица-Ниш-София понеже тогава нямаше директен. Сега не знам каква е ситуацията. Билетите купувахме директно от автогарите, като в Ниш имахме време да се разходим из града, тъй като имаше време за изчакване.

Връзка към мнение

Вариант е и до Скопие, откъдето да вземете друг автобус.

Намери в гугъл сайта на "скопска автобусна станица". Там има разписания и цени. 

Обаче при тоз вариант трябва да си носите паспорти за минаването през Косово.

Погледни и разписанията на wizzair дали не може да се направи с полети през Будапеща?

Връзка към мнение

Nis Ekspres

 

15:00 - 18:50 Sofija - Nis

19:00 - 07:30 Nis - Budva

 

http://www.nis-ekspres.rs/?p=RedVoznje

 

Малко е времето за прекачване, а и не знам дали се изчакват. Принципно София- Ниш се взима за под 4 часа (а в разписанието са зададени близо 5), ама всичко си зависи на границата колко ще е чакането.

 

Редактирано от Meidj
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 14 минути , Meidj каза:

Nis Ekspres

 

15:00 - 18:50 Sofija - Nis

19:00 - 07:30 Nis - Budva

 

http://www.nis-ekspres.rs/?p=RedVoznje

 

Малко е времето за прекачване, а и не знам дали се изчакват. Принципно София- Ниш се взима за под 4 часа (а в разписанието са зададени близо 5), ама всичко си зависи на границата колко ще е чакането.

 

изчакват се, а и има един час разлика във времето между България и Сърбия и нещата се получават....аз пътувах с този от 15ч лятото и всичко беше без проблем. Единствено на тоалетната на автогарата в Ниш ми искаха сръбски монети, а аз нямах, човека които я обслужваше се беше закучил  и не искаше да взима евро ...но сърбите по принцип са много широко скроени та две жени местни щяха да го прeбият за секунди, такива люти думи му наприказваха, че той ме пусна без пари...   

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

То всъщност това 15:00 е в сръбско време, 16:00 българско. Тоест 3:50 пътува и остават 10 минути за прекачване - кантаресто е малко, ама щом се изчакват... 

 

Иначе аз бих търсил дневен автобус за отсечката до Будва, защото е много красиво по пътя и си заслужава гледките 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
On 12/29/2018 at 8:10 PM, Meidj said:

То всъщност това 15:00 е в сръбско време, 16:00 българско. Тоест 3:50 пътува и остават 10 минути за прекачване - кантаресто е малко, ама щом се изчакват... 

 

Иначе аз бих търсил дневен автобус за отсечката до Будва, защото е много красиво по пътя и си заслужава гледките 🙂

добре, то хубаво, ама от този сръбски сайт който ми даде не успях грам да се ориентирам хаха, до Ниш лесно, въпроса е че не мога да видя има ли от там автобуси към Будва без да се чака повече от половин час след пристигането в Ниш.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.